Co każdy chłopak musi mieć w swojej szafie – przeczytaj, czy dobrze dbasz o swój strój

Chociaż od dawien dawna wiadomo, że kobiety kochają modę i są świetne w wyszukiwaniu okazji zakupowych, sporo osób wie już, iż płeć męska nie musi okazać się w tym gorszy. Też lubi odpowiednio się ubrać i wyglądać elegancko. Dlatego w teraz w sklepach odzieżowych widok samotnie chodzącego pomiędzy półkami mężczyzny, nie szokuje.

skarpetki

Autor: fenwench
Źródło: http://www.flickr.com

Strój płci męskiej można rozdzielić na dwa rodzaje – szykowny i sportowy. Jeśli chłopak chce prezentować się z klasą, w jego szafie musi wisieć garnitur.oryginalny serwis www (http://poltrading.com.pl/)Należy jednakże pamiętać, iż bardzo ważne są dodatki – jak spinki czy krawat. A także to, co może wydawać się mało ważne, a naprawdę trzeba zwrócić na ten dodatek sporo uwagi – skarpety męskie ( na socktok.pl/). Powinny być odpowiedniej grubości, o ton jaśniejsze niż zestaw garniturowy. Kolorowe skarpetki męskie choć weszły w modę i dzisiaj są chętnie uwydatniane (choćby poprzez zbyt krótkie nogawki), muszą być wkładane pod jeansy. Zdecydowanie nie powinny być też białe.

Przy ubraniu sportowym jest znacznie łatwiej. W tym przypadku – nawet jeśli chodzi o skarpety męskie – jest zdecydowanie większa swoboda. Mogą być z bawełny lub wełny, normalnej długości albo stopki (te drugie fantastycznie wyglądają z szortami). Do codziennego stroju pasują koszulki polo, t-shirty, bluzy, golfy, kolorowe koszule, spodnie (spodnie survivalowe) jeansowe, spodnie lniane. I rzecz oczywista dobrym akcentem przy takim ubraniu są kolorowe skarpetki męskie (modne są nawet te z podobizną bohaterów z bajek).

kolorowe skarpetki

Autor: kkunurashima
Źródło: http://www.flickr.com

Aby mężczyzna wyglądał dobrze, musi zadbać nie tylko o ubiór główny, lecz i dodatki. Czasami zwykła rzecz, może zmienić się w niezwykle oryginalną jedynie poprzez odmienny kolor, czy nadruk. Ważne także by mężczyzna w danym stroju czuł się rewelacyjnie. Rzecz oczywista w swojej szafce musi mieć rzeczy użytku codziennego i te na bardziej eleganckie okazje. Dziś domów handlowych w naszym kraju jest bardzo wiele (plus gigantyczna liczna e-sklepów) i każdy ma w swej ofercie coś ciekawego dla płci męskiej. Każdy odnajdzie coś dla siebie. Starczy przespacerować się pomiędzy półkami.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , , ,