Co każdy chłopak musi mieć w swojej szafie – przeczytaj, czy dobrze dbasz o swój strój

Chociaż od dawien dawna wiadomo, że kobiety kochają modę i są świetne w wyszukiwaniu okazji zakupowych, sporo osób wie już, iż płeć męska nie musi okazać się w tym gorszy. Też lubi odpowiednio się ubrać i wyglądać elegancko. Dlatego w teraz w sklepach odzieżowych widok samotnie chodzącego pomiędzy półkami mężczyzny, nie szokuje.

skarpetki

Autor: fenwench
Źródło: http://www.flickr.com

Strój płci męskiej można rozdzielić na dwa rodzaje – szykowny i sportowy. Jeśli chłopak chce prezentować się z klasą, w jego szafie musi wisieć garnitur.

Poszukujesz interesujących wiadomości na prezentowany temat? To idealna chwila, ponieważ jest przygotowany oryginalny serwis www, który zawiera ważne informacje na omawiany temat.

Należy jednakże pamiętać, iż bardzo ważne są dodatki – jak spinki czy krawat. A także to, co może wydawać się mało ważne, a naprawdę trzeba zwrócić na ten dodatek sporo uwagi – skarpety męskie ( na socktok.pl/). Powinny być odpowiedniej grubości, o ton jaśniejsze niż zestaw garniturowy. Kolorowe skarpetki męskie choć weszły w modę i dzisiaj są chętnie uwydatniane (choćby poprzez zbyt krótkie nogawki), muszą być wkładane pod jeansy. Zdecydowanie nie powinny być też białe.

Przy ubraniu sportowym jest znacznie łatwiej. W tym przypadku – nawet jeśli chodzi o skarpety męskie – jest zdecydowanie większa swoboda. Mogą być z bawełny lub wełny, normalnej długości albo stopki (te drugie fantastycznie wyglądają z szortami). Do codziennego stroju pasują koszulki polo, t-shirty, bluzy, golfy, kolorowe koszule, spodnie (spodnie survivalowe) jeansowe, spodnie lniane. I rzecz oczywista dobrym akcentem przy takim ubraniu są kolorowe skarpetki męskie (modne są nawet te z podobizną bohaterów z bajek).

kolorowe skarpetki

Autor: kkunurashima
Źródło: http://www.flickr.com

Aby mężczyzna wyglądał dobrze, musi zadbać nie tylko o ubiór główny, lecz i dodatki. Czasami zwykła rzecz, może zmienić się w niezwykle oryginalną jedynie poprzez odmienny kolor, czy nadruk. Ważne także by mężczyzna w danym stroju czuł się rewelacyjnie. Rzecz oczywista w swojej szafce musi mieć rzeczy użytku codziennego i te na bardziej eleganckie okazje. Dziś domów handlowych w naszym kraju jest bardzo wiele (plus gigantyczna liczna e-sklepów) i każdy ma w swej ofercie coś ciekawego dla płci męskiej. Każdy odnajdzie coś dla siebie. Starczy przespacerować się pomiędzy półkami.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , , ,