Jak oryginalnie urządzić łazienkę?

Nowoczesna łazienka to nie jedynie funkcje związane z higieną, łazienka powinna mieć także odpowiednią aurę. Zadbajmy, o to aby była niesztampowa, prezentowała nasz styl. Dowiedz się jak wyczarować właśnie taką łazienkę!

Fototapety ścienne

Autor: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl

Znaczącą rolę odgrywa podstawowe wyposażenie łazienki a dokładnie wanna czy prysznic. Teraz nadmieniona wanna bądź prysznic pełnią rolę nie tylko użytkową. W panujących trendach wnętrzarskich też ich rola uległa przekształceniu – nierzadko pełnią funkcję dekoracyjną. Nie służą już tylko do codziennej higieny. Nietypowe formy wyposażenia doskonale wpisują się w potrzeby współczesnych osób, które poszukują odrobiny wrażeń stylistycznych oraz relaksu ciała i duszy w zaciszu własnych czterech kątów.

Aby poszerzyć wiedzę na opisywany temat obejrzyj stronę (https://baltic-park.com.pl/), która ma fascynujące dane na ten temat – wystarczy kliknąć.

Jeśli natomiast odświeżamy łazienkę a nie wykańczamy ją od nowa w całości, posiadana już wanna (sprawdzone wanny akrylowe) albo prysznic z kilkuletnim stażem nie przeszkodzi nam w wykreowaniu niebanalnego stylu.

Zamiast tradycyjnych mebli oraz klasycznego wystroju w łazience równie dobrze sprawdzają się lakierowane fronty, optycznie powiększające wnętrze. Barwy takie jak żółcie i czerwienie dodadzą pozytywnej energii oraz kontrastują z innymi elementami wyposażenia łazienki. Oświetlenie podchodzące z różnych miejsc oraz o różnej barwie daje wiele możliwości sterowania światłem, zależnie od potrzeb i upodobań użytkowników i też pory dnia. Z łazienki korzystają nie tylko członkowie rodziny, lecz również goście, stąd tak znaczące jest, żeby wystrój pomieszczenia swoje odwołanie w zainteresowaniach, albo życiorysie właścicieli. Wówczas tworzy się urzekająca, domowa atmosfera. Więcej o tym: interesujące fototapety do łazienki.

Wspaniałym rozwiązaniem mogą być fototapety do łazienki. Takie fototapety do łazienki mogą różne formy, które przywodzą na myśl miłe przeżycia, lecz także mogą optycznie powiększyć wnętrze za sprawą trików geometrycznych. W modną aranżację wspaniale wpiszą się czarno białe fototapety. Mogą to być na przykład czarno białe fototapety inspirowane podróżami. Całość można przełamać dużym, drewnianym blatem, który wprowadzi dodatkowo ciepły klimat.

fototapeten

Autor: Zucker Kommunikation
Źródło: http://www.flickr.com

Wykreujmy również odpowiednie oświetlenie. Nurty w oświetleniu łazienki są niebanalne, bo – musimy przyznać – praktyczność rozwiązań przegrywa z estetyką lamp. Ważny jest design opraw i liczy się barwa światła. W modzie są lampy , które najczęściej mają zastosowanie w salonie i sypialni. Nie pełnią roli głównego źródła światła ale dodatkowego. Inne elementy stosowane pierwotnie w salonach także świetnie odnajdują się w łazience – na przykład eleganckie fotele i konsole – teraz zestawmy je z lampami i modna łazienka gotowa. Sprawdź: intrygujące czarno białe fototapety.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,