Każdy z pewnością chciałby mieć we własnym mieszkaniu łazienkę marzeń

Tak naprawdę jest to najczęściej najbardziej kosztowne pomieszczenie jeśli chodzi o jej aranżację. Wyróżnić można różnorodne materiały, które pozwalają na zachowanie fantastycznego charakteru tego pomieszczenia. Przede wszystkim powinniśmy mieć tutaj w głowie chociażby zastosowanie drewna. Zwykle w pospolitych polskich toaletach, wszystko wyłożone jest w kafelkach.

meble drewniane w łazience

Autor: Magnus Hagdorn
Źródło: http://www.flickr.com
Jak najbardziej do wyboru posiadamy ciekawe desenie i odcienie, ale uchodzą one za powszechnie stosowane. Natomiast drewno w łazience ( zastosowania), wprowadziłoby do wnętrza(polecamy meble do salonu na wymiar poznań) czegoś zupełnie innego. W zależności od sposobu wykorzystania tego materiału, typu drewna, a także pozostałych elementów aranżacji, można dojść do interesujących inspiracji. Przykładowo drewniana łazienka może kojarzyć się z wiejskim stylem. Czyli mieszkaniem na wsi sprzed kilkudziesięciu lat.

Wyśmienicie będzie współgrać lite drewno, a zwłaszcza drewniane blaty na szafkach w łazience, potężne drzwi, jak i również zlew wyglądem przypominający metalową balię, niż elegancką ceramikę. W tym przypadku również świetnie będą komponowały się blaszane elementy, jak i ściany sprawiające wrażenie bardzo masywnych i pomalowane na jasny kolor. Jednak drewno w łazience, może kojarzyć się również z egzotyką. W rzeczy samej nie trzeba tu mówić o żadnych bambusach, ale egzotyczne drewno wykorzystane na przykład przy konstrukcji dużej balii, bądź też zastosowanie wielkich bali w toalecie na poddaszu, będzie posiadać niezwykle klimatyczny wymiar.

Wtedy wystarczy zastosować już wyłącznie subtelne dodatki takie jak papier, kamyki, a nawet pokusić się o wstawienie do łazienki niewielkiej fontanny.

Masz ochotę zdobyć więcej informacji na ten wątek? Jeżeli tak, to odkryj witrynę, która opisuje równie ważne dane – są one niezwykle interesujące.

Drewno w takim pomieszczeniu jak łazienka może mieć jeszcze odmienne role. Bardzo dużo osób z pewnością nie wyobraża sobie na podłodze nic innego niż ceramika. A może to jest właśnie ten moment, kiedy trzeba spróbować całkowicie czegoś nowego, przełamać własne obawy i stereotypy? Zaimpregnowane dobrze drewno, dedykowane na podłoże jest zdecydowanie kosztowniejszym rozwiązaniem, mimo wszystko jednak o wiele bardziej interesującym i bardzo luksusowym.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,