Kolorowych snów

Masz wrażenie, że Twoja sypialnia jest zwyczajna? Zwyczajna i mdła? Jest na to rada – nadaj charakter jej ścianom. W takich sytuacjach najlepiej jest postawić na zdjęcia. Na komputerowych dyskach aż roi się od zdjęć, na widok których mamy my ochotę się uśmiechnąć. Pora je pokazać!

http://fixar.pl/

Autor: http://fixar.pl/
Źródło: http://fixar.pl/

W ostatnich latach modne stały się obrazy drukowane na płótnie. Taki wydruk w formie interesującego zdjęcia może nam zagwarantować piorunujący efekt. Z wykorzystaniem technologii druku cyfrowego jesteśmy w stanie wydrukować własne zdjęcia lub projekt graficzny na oryginalnym malarskim płótnie, które zamienią się w najprawdziwsze obrazy gotowe które ozdobią nasze wnętrza.

Spośród zdjęć posiadanych w albumach wybierzmy takie, które przywołują wspaniałe chwile.

W sypialni świetnie odnajdzie się… lustro. Oprócz pełnienia swej typowej funkcji, nada głębi i tajemniczości pokojowi sypialnianemu. Małe, duże, jedno, albo cały zbiór – wszystko zależy od naszej inwencji. Od dłuższego czasu możemy zauważyć modę na lustra w kształcie słońca. Co więcej, jeśli dobrze poszukamy w sieci, odnajdziemy sposób, instrukcję na ich samodzielne wykonanie.

http://fixar.pl/

Autor: http://fixar.pl/
Źródło: http://fixar.pl/

Zawieszona chusta lub ciekawy materiał także stanowią wspaniały i zwracający uwagę dodatek nadający charakter sypialni. Przeważnie nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak przywieziony z dalekich podróży szal może zmienić jej wystrój.

A może tuż przed zaśnięciem chcemy odwiedzić gorącą plażę? Fototapety do sypialni są ciekawą dekoracją, szczególnie, że w tak intymnym pomieszczeniu zaryzykować z odważniejszymi tematami. Zasada brzmi, iż jeśli zamierzamy powiększyć optycznie sypialnię należy zdecydować się na jasne barwy. Jednak sypialnia (łóżka stylowe) to nasza oaza, chwila wytchnienia i najważniejsze jest abyśmy to my dobrze się w niej czuli. Z tego powodu czasami warto odłożyć zasady na bok i kierować się jedynie własnym gustem.

Dzisiejsze fototapety ścienne (inspiracje fototapet na ścianę) to nie jedynie imponujące kolory i widoki, ale także nowoczesne materiały i techniki druku. Słoneczna sypialnia z oknami wychodzącymi na stronę południową nie stanowi już problemu, energetyczne kolory nie ulegną wyblaknięciu nawet przez wiele lat.

Zatem, kolorowych snów!

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , , , , ,