Z jakich powodów rolety cieszą się takim zainteresowaniem wśród wielu osób, jakie zalety mają fotorolety.

Rolety są bardzo popularną metodą na zasłonięcie okien, coraz większa liczba kupujących dostrzega ich zalety i je instaluje w swoich domach. Sama konstrukcja rolet jest bardzo prosta, ponieważ składają się one z rolki, nawiniętego na nią kawałka materiału w odpowiednim wymiarze oraz prowadnic.

Muffiny, babeczki

Autor: Słodki Muffin
Źródło: abcslubu.pl
Za pomocą specjalnych sznurków można kręcić rolką, a co za tym idzie zwijać lub odwijać roletę. Rolety z nadrukiem są bardzo praktyczne i wygodne w codziennym używaniu. Co ważne instaluje się je tylko jeden raz, a później bezproblemowo funkcjonują nawet kilkadziesiąt lat. Za ich pomocą da się wygodnie sterować ilością wpadającego światła słonecznego, należy jedynie odpowiednio ustawić materiał na oknie. Oferowane są one w dużej ilości rodzajów, różniących się między innymi rodzajem zastosowanej tkaniny, przez co można je dostosować do charakteru wnętrza – fivaro.
mieszkanie - migawka

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Istotną zaletą rolet jest między innymi to, że są po prostu eleganckie. W sklepach przeważnie dostaje się do dyspozycji kilkadziesiąt różnych wzorów i kolorów, a w ostatnim czasie coraz bardziej popularne zaczynają być fotorolety. Używane są w nich dokładnie takie same materiały, jak w przypadku klasycznych rolet, lecz ich ogromnym plusem jest to, że wydrukować na nich można praktycznie wszystko, co się będzie chciało – patrzij.

Tego typu fotorolety są nieco droższe od zwykłych, ale różnice zbyt duże nie są, a możliwość wybrania sobie własnego wzoru zachęca zwiększającą się ilość kupujących.dowiedz się więcej firma nota bene firma nota benePrzy wyborze rolety warto zwrócić swoją uwagę na rodzaj materiału, gdyż niektóre z nich będą przepuszczać światło, a inne całkiem go zatrzymają.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,