Sposoby modyfikacji wystroju wnętrz za pomocą tekstyliów

Wprowadzenie do pomieszczenia kolorowych tkanin to idealny sposób na aranżacyjną nudę. Każdy salon bądź sypialnia zyskuje na atrakcyjności, jeśli udekorujemy je poduszkami, narzutami lub kocami o wyrazistych barwach, ciekawych deseniach i rozmaitych fakturach.
ciekawy żyrandol

Autor: rosmary
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby lubiące wnętrzarskie eksperymenty mogą się także pokusić o zastosowanie materiału w roli tapety oraz wykleić nim fragment ściany, który chcemy zaznaczyć interesującym dekorem.

Charakter pomieszczenia odmieni także nowa tapicerka mebla wypoczynkowego. Oblegana przez domowników kanapa, stary fotel czy jadalniane krzesła, obite w najmodniejsze tkaniny, otrzymają drugie życie, zaś ich użytkownicy dostrzegą w posiadanych meblach nieznany dotąd potencjał.

Opracowując koncepcją zmiany wystroju mieszkania, nie można pominąć nadzwyczaj istotnego elementu – okna. Również w tym przypadku mamy szereg możliwości, za pośrednictwem których Wystrój poddany zostaje wyraźnej dla wszystkich metamorfozie. Fani tradycyjnym rozwiązań z całą pewnością z chęcią wymienią kultowe żaluzje na zwiewne firany i dostojne zasłony.

Czy nie możesz przerwać naszego artykułu? To dla nas bardzo przyjemna wieść – zatem kontynuuj oglądanie (http://galeriaoswietlenia.pl/) na nowej stronie.

Wielbiciele nowoczesnych wykończeń zdecydować mogą się natomiast na funkcjonalne, drewniane żaluzje. Modele rzymskie, plisowane, klasyczne, w kasecie, verticale wprowadzają do naszego lokum powiew świeżości, a przy tym gwarantują pożądany w w wielu sytuacjach dostęp naturalnego światła, które stanowi równie istotny element kształtujący sposób wykończania otoczenia, co wyposażenie czy kolorystyka. Informacje: Link.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,