Smak wschodu w twojej łazience

Świat, który nas otacza jest coraz bardziej nowoczesny. Posiadamy do dyspozycji najlepszej generacji telefony oraz komputery, prowadzimy auta elektryczne. Jednak w stylizacji wnętrz nadal widać, że sporo osób cierpi na postmodernistyczną nostalgię.

Jeżeli chcesz we własnej łazience uzyskać klimat niczym w egzotycznej łaźni, jest na to sposób.
Wówczas najważniejszym czynnikiem będzie bez wątpienia mozaika kamienna. Jest to rozwiązanie nieco bardziej kosztowne niż zakup kafelek, lecz wspaniały efekt jest pewny. Możemy zamówić sobie dowolną kompozycję, bowiem projekty produkowane są indywidualnie. Toteż tutaj będziemy mieć ogromne pole manewru. Mozaika kamienna doskonale odda wybrany styl orientu, który chcemy otrzymać – bizantyjski, hinduski czy turecki – na stronie multiwnetrza.pl. Do tego wolnostojąca, złocona wanna i nic więcej na posadce nie będzie nam konieczne. Może poza paroma kwiatkami liściastymi, które stronią od słońca oraz uwielbiają wilgoć.
Przy tak stworzonej podłodze, pozostaje nam jedynie nałożyć płytki (flizowanie kraków) ścienne, odpowiednio dopasowane do mozaiki. Jeżeli wybraliśmy kolorowy wzór na posadce, powierzchnie ścian słuszniej będzie pokryć jednolitym kolorem, żeby uniknąć przesady. Niezbędne jednak będzie zawieszenie jakiegoś interesującego malunku, w stylizowanej ramie.

Nie chcesz przerwać czytania intrygującego zagadnienia na tym artykule? W takim razie zachęcamy do następnych – kliknij ten link (https://www.aplusdesign.pl/) i przenieś się na podobną stronę.

Wówczas, nasze płytki ścienne będą właściwie zaakcentowane – odnajdź na multiwnetrza.pl. Pamiętajmy także o lustrze, które w orientalnej stylizacji pełni bardzo ważną rolę. Dodatkowo, przy wyborze mebli, możemy postawić na ciemniejsze drewno, które wtopi się w tło.

tableau - mieszkanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
dekoracja łazienki od początku to bardzo dobra zabawa, jeśli tylko orientujemy się, w jakiej stylistyce pragniemy ją przeprowadzić.

Współcześnie do łask powrócił styl egzotyczny, pełen blichtru, który jest niezwykle chętnie stosowany przez młodych ludzi. Jeśli pragniesz wykorzystać go u siebie, koniecznie zakup mozaikę kamienna na podłogę.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,