Ozdobne naklejki np. na laptopa

Czeka Cię niebawem odnowienie mieszkania? A może zakupiłeś nowe mieszkanie i zastanawiasz się nad jego urządzeniem? Od czego rozpoczniesz? Rzecz jasna od posadzek i ścian! Masz już jakieś pomysły? Jeżeli nie to, zapoznaj się z lekturą poniższego tekstu. Obecnie na rynku jest bogaty wybór możliwości urządzenia domu, a czasy, gdy ściany były białe oraz „gołe” odeszły do lamusa. Dziś stawia się na odcienie a także interesujące ozdoby. Starczy jedynie odrobina fantazji i dobrego gustu, żeby Twe ściany zamieniły się w malutkie dzieła sztuki.

lodówka

Autor: Dave Goodman
Źródło: http://www.flickr.com

Dopasuj stosowne kolory. Ściany nie muszą być białe, jak też nudne. Można nie tylko pomalować każde pomieszczenie w innej barwie, ale bawić się odcieniami. Np. możesz dobrać odcień różowy na 3 ściany a 1 pomalować na odmienny.

Jeżeli po przeczytaniu takiego tekstu masz ochotę jeszcze dokładniej zbadać to zagadnienie, zalecam tę witrynę, ponieważ ona jest równie niebanalna.

Innym sposobem może być malowanie dwóch naprzeciwległych ścian na ten sam odcień np., indygo, a dwu innych na np. żółty. Nie musisz się ograniczać do różnych ścian w różnych kolorach. Możesz pomalować jedną ścianę na mnogie kolory. Pomaluj ścianę na dany kolor a później domaluj do niej jakiś deseń pod sufitem innym kolorem. Jeżeli kolory Ci nie pasują, czy po prostu nie chcesz mieć ścian w różnych barwach, nie obawiaj się. Możesz pomalować je klasyczną bielą. To jednak nie znaczy, że nie będziesz mógł pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Wprost na odwrót, białe ściany dają więcej pola do popisu. W takim przypadku bowiem doskonale się sprawdzi naklejanie jak też wszelkie inne podobne słowa. Rzecz jasna nie mowa tutaj o tapetach ale o np: demur.pl/naklejki/na-lodowke.

laptop

Autor: shizhao
Źródło: http://www.flickr.com

Te raczej wyszły już z mody. Prawdziwym hitem są jednakże nalepki na ścianę. Nie jest to ogromny wydatek oraz możemy je łatwo dostać. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce wyrażenie „naklejki na ścianę”, a z całą pewnością znajdziemy coś dla siebie. Nalepkami możemy ozdabiać nie jedynie ściany, w sklepach osiągalne są też naklejki na laptopa albo naklejki na lodówkę – dowiedz się więcej. Następnym sposobem na urozmaicenie naszych ścian będą malowidła. Można je rzecz jasna nabyć w sklepie. Jednak bardziej ciekawym sposobem będą dzieła prywatne lub znajomych. Nie muszą być to dosłowne obrazy, namalowane farbkami. Tak samo dobrze możemy zrobić artystyczne fotografie i nimi przyozdobić ściany.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,