Najnowsze wyposażenie toalet w miejscach publicznych. Skuteczne osuszacze dłoni.

Niestety, higiena w toaletach w miejscach publicznych bardzo często mocno odbiega od normy, lecz dzięki innowacyjnym elementom ich wyposażenia, stan ten zdecydowanie się poprawia. Przede wszystkim dzięki temu, że wiele z tych urządzeń działa automatycznie i wyłącza się samoczynnie po skorzystaniu z nich. Eliminuje to pozostawione odkręcone krany, walające się zużyte ręczniki jednorazowe czy nieprzyjemny zapach. Dzięki automatycznym dyspenserom nie ma też problemu z rozlanym, klejącym mydłem.

bateria łazienkowa

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Łazienki publiczne powinny być tak pomyślane, aby skrócić czas wykonywania różnych czynności do minimum, by urządzenia nie zabierały ogromnej przestrzeni i tak, żeby jak najwięcej maszyn działało bezdotykowo. Wszystkie te funkcje spełniają osuszacze do rąk Dyson Airblade, które znajdziesz u tego producenta urządzeń higienicznych. Są one w dwóch wariantach, jako modele kieszeniowe, do których wkłada się dłonie z góry, lub modele w kształcie litery V, pod które podkłada się obie dłonie. Uruchamiane są bezdotykowo, ponieważ działają na fotokomórkę.

Czy dodatkowe materiały dotyczące omawiany tutaj sprawy będą dla Ciebie użyteczne? Jeżeli tak, kliknij ten odnośnik – to wiarygodne omówienie (https://www.kanownik.pl/852,Drzwi.html).

Czas pracy to dokładnie 10 sekund – tyle z pewnością wystarczy, by wysuszyć świeżo umyte ręce.

Krótki czas suszenia jest bardzo istotny, ponieważ zbadano, że wielu użytkowników toalet publicznych wychodzi z łazienki bez osuszenia rąk, bo chce przyspieszyć moment wyjścia. A przecież powszechnie wiadomo, że wilgotne środowisko sprzyja namnażaniu się bakterii. Jeśli dołożymy do tego używanie klamek, komórki albo rączki w wózku supermarketowym, widzimy, jak ułatwiamy niekończącą się wędrówkę bakteriom. Suszenie suszarką Dyson Airblade ma same plusy – nie ma ona negatywnego wpływu na środowisko (nie zużywamy przecież wielu papierowych ręczników), automatycznie się wyłącza zaraz po użyciu, a co za tym idzie – oszczędza energię.

Dyson Airblade ma również istotny wpływ na zmniejszenie rozprzestrzeniania się bakterii, co w przypadku toalet publicznych ma wielkie znaczenie. Działa w ten sposób, ponieważ zaopatrzona jest w filtryblokujące bakterie i zarazki obecne w powietrzu toalety.

Ponieważ suszarki Dyson Airblade występują w kilku modelach kolorystycznych i są bardzo zgrabne (przez co nie odstają za bardzo od ściany), a przy tym pracują bardzo wydajnie, można je wmontować praktycznie do każdego wnętrza – zarówno łazienki w dużym centrum handlowym, jak i w skromnej, ale urządzonej nowocześnie toalecie w restauracji. Kupując suszarki Airblade marki Dyson, stawiamy na ekologię i duże możliwości w czystej formie.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,