Motywy ścienne w mieszkaniu – unikalne i na czasie

Jeżeli wydaje ci się, iż obraz to wyłączny dobry gatunek dekoracji ścian, jaki wywołuje, że środek nabiera kunsztownego, a równocześnie wyszukanego temperamentu, jesteś w błędzie. Współcześnie przychodzi pora obrazów drukowanych na płótnie w roli podstawowej dekoracji pomieszczeń. Ultranowoczesne, przemysłowe aranżacje, bądź też na odwrót, klasyczne, szykowne wnętrza zdobędą wiele, jak ozdobi się je obrazami drukowanymi na płótnie w fantazyjne rozmaite desenie.

Tapeta

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Powieszenie na ścianie obrazu drukowanego na płótnie, to znakomity fortel na to, żeby przedłożyć do ozdoby danego środka detal własnych zainteresowań. Oprócz tego, przy pomocy takiego typu dekoracji ścian, zdołasz na przykład nadać stonowanemu miejscu nowatorskiego usposobienia, lub zmiękczyć jaskrawą aranżację.
Wbrew pozorom, obraz drukowany na płótnie, na ścianie nie musi równać się obrazkowi przedstawiającego komiksowego bohatera. Dzięki temu, owego typu ozdoba ściany potwierdza się w każdym stylu aranżacji. Nowoczesne, industrialne aranżacje, czy też klasyczne, luksusowe wnętrza zyskają dużo, gdy udekoruje się je obrazami drukowanymi na płótnie w abstrakcyjne, czy też geometryczne wzorki, ewentualnie dziełami cenionych na całym świecie twórców z krajowej szkoły plakatu. Współczesne plakaty kinematograficzne pasują raczej do wszelkiej estetyki.żyrandole (znajdź więcej)

Romantyczne aranżacje, lub wnętrza w stylu glamour, wyznaczają świetne tło dla obrazów drukowanych na płótnie imitowanych na afisze z lat dwudziestych, lub kopiujących stare ryciny lub grafiki. Obraz drukowany na płótnie przede wszystkim winien realizować miejsce, być dodatkiem zwartym stylistycznie z pozostałością wnętrza, albo składnikiem kontrastowym. Jeżeli w twoim salonie panują intensywne zabarwienia, zdecyduj się na jednobarwny obraz, na przykład z typografią. Z kolei minimalistyczne wnętrze, warto przełamać mocnymi formami i barwami. Jeden, albo dwa obrazy drukowane na płótnie w pomieszczeniu starczą w zupełności, aczkolwiek jeśli gra w tobie artystyczna dusza, możesz wykleić obrazami pełną ścianę. Więcej na temat dekoracji ściennych znajdziesz tu: demur.pl/fototapety/do-sypialni
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,