Jaką wannę z hydromasażem wybrać i na co też warto zwrócić uwagę w czasie wyboru?

Fantazjujesz o własnym kąciku SPA w domu? Rozwiązanie jest proste – wanna z hydromasażem. Obecnie opcji do wyboru jest masę. Da się rozkoszować się masażem wodnym , powietrznymczy wodno – powietrznym, całość zależy od indywidualnych żądań i wymagań człowieka. W zależności czy to po pracy lub po treningu – w każdej chwili w domu możemy cieszyć się przyjemnym masażem, za który nie musimy dodatkowo płacić.

wanna z hydromasażem

Autor: Excellent SA
Źródło: Excellent SA
Na naszym rynku najczęściej spotyka się wanny z hydromasażem wykonane z akrylu (warstwa zewnętrzna może być hartowana poliestrem, włóknami szklanymi). Ze względu na swoje cechy plastyczne jest coraz to popularniejszym towarem stosowanym przy produkcji wanien, które opisuje różnorodność konturów, rozmiarów oraz mnogość aspektów dodatkowych – np. siedzenie, zagłówek. Taka wanna ma subtelną, ciepłą w dotyku pokrywę, jest wytrzymała, odporna na uderzenia oraz przebarwienia.

wanna z hydromasażem

Autor: PR Solutions
Źródło: PR Solutions

Na dodatek można w nich poprawić powierzchniowe zarysowania (ale niestety takie postępowanie osłabia konstrukcję wanny). Wanny akrylowe mają dodatkowo wady, do których należy skłonność na zarysowania a także konieczność używania środków czyszczących bez substancji ściernych. Wanny mogą posiadać też różny kształt. Uwzględniając to kryterium, odróżniamy wanny asymetryczne, narożne, koliste, owalne, regularne. Jednym z najważniejszych parametrów, jakie ma wanna z hydromasażem ( sobie relaks) jest liczba dysz. Wszechstronna zasada jest taka: najmniej dysz mają wanny z masażem wodnym, najwięcej – z wodno-powietrznym. W zależności od modelu i producenta dysz może być od kilkunastu do kilkuset. Zakupując produkt, jakim jest wanna z hydromasażem, należy mieć świadomość, że ten system żąda podłączenia do prądu i co za tym następuje – hałasuje.

Interesujące dane na ten wątek poczytaj tu (https://ipclean.pl/sprzatanie-po-remoncie-wroclaw/) pod tym linkiem. Jest w tamtym miejscu wiele ciekawych informacji, które okażą się bardzo wciągające.

W zależności od producenta i typu hydromasażu może hałasować w większym stopniu lub mniej, ale hałasować będzie wiecznie. Obecnie znajdziemy wiele firm zajmujących się produkcją materiału, jakim jest wanna z hydromasażem, jednakże my promujemy firmę Marconio (produkty najwyższej jakości). Ceny wytworów wahają się od 1000 do nieraz kilkunastu tysięcy złotych, jednakże kupując ich produkt będziemy posiadali pewność wzorowego wykonania a także gwarancję jakości na długi czas korzystania.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,