Czy telebim to właściwe rozwiązanie na promocję usług?

Jakiś czas temu, gdy telebimy właśnie wchodziły na rynek reklamowy, wzniecały spore zainteresowanie, a wręcz sensację. Ludzie byli korzystnie zaskoczeni obrazami i animacjami, jakie się na nich pojawiały, a w nocy dodatkowo oświetlały miasto, gwarantując ciekawy efekt. Czy dziś telebim to także dobre rozwiązanie na przedstawienie usług przedsiębiorstwa?

Nie da się ukryć, że telebimy nieprzerwanie generują zyski. Na ich powodzenie w głównej mierze wpływa lokalizacja – dailymotion. Telebimy bowiem najlepiej jest lokować w miejscach, w jakich odbiorcy mogą je zauważyć oraz zwrócić na nie uwagę. To np. trasy przelotowe, którymi każdego dnia przejeżdża wielu kierowców oraz skrzyżowania, jak również znajdujące się obok nich budynki. Ludzie, którzy oczekują na zielone światło, nawet z nudów popatrzą na telebim z pojawiającymi się na nim treściami. Należy przy tym pamiętać, iż zazwyczaj to tylko chwila, dlatego reklama nie może mieć za dużo szczegółów, a sedno sprawy, co zachęci klientów do bliższego zaznajomienia się z ofertą firmy. Tutaj należy zaznaczyć, że reklamy wyświetlane na telebimach są o wiele lepiej przyswajane oraz zapamiętywane. Zasadniczy wpływ na to ma ruch na telebimie, który jest znacznie atrakcyjniejszy niż sam billboard czy plakat wiszący na ścianie. Reklama na telebimie jest jasna i wyraźna, a dzięki nowoczesnym technikom użytym w tych urządzeniach można ją ciągle uaktualniać, wraz z realizowaną kampanią. Ludzi bez wątpienia zaciekawią coraz to nowe filmy reklamowe danej marki, która chce dotrzeć do klientów ze swoimi informacjami. Mówiąc o atutach telebimów trzeba jeszcze powiedzieć o możliwości zastosowania licznych efektów dodatkowych, np. świetlnych czy większej dynamiki albo większego kontrastu. Do tego inwestycja w reklamę na telebimach wcale nie jest tak kosztowna i można polecić jej wykonanie w wielu miejscach.

Chociaż aktualnie telebimy nie budzą takich emocji i zainteresowania, to w dalszym ciągu mogą efektywnie promować firmę – ul.Jana Pawła II w Częstochowie – telebim. Najważniejszy bowiem jest nie ekran, ale przekaz, który zostanie na nim umieszczony.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kolejne atrakcyjne wiadomości na frapujący Cię dział. Przejdź do nowego wpisu i czytaj wpis systemy alarmowe gdańsk.

Dlatego na początek musimy zainwestować we właściwą reklamę, a później znaleźć firmę, która zaproponuje nam telebimy umiejscowione w należytej lokalizacji, aby jak największa liczba odbiorców mogła je dostrzec.