Wykorzystanie telebimów – reklama zewnętrzna i ważne wydarzenia masowe

Telebim to duży ekran, za którego matrycą znajdują się diody LED. Wykorzystywany jest m.in. w reklamie zewnętrznej oraz na imprezach masowych. Jego bardzo dużą dobrą stroną jest bardzo dobra jakość obrazu we wszystkich warunkach atmosferycznych.
Udana sprzedaż jest niemal niewykonalna bez właściwej reklamy. Obecnie niezwykle powszechnie stosowana jest reklama umieszczana w Internecie, ponieważ kampanie w sieci są aktualnie najtańsze.

ekran ledowy

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Oprócz tak oczywistych kanałów reklamy, jak telewizja czy radio, bardzo znany jest także outdoor, to znaczy reklama uliczna. W dodatku jest ona najbardziej skuteczna. Niemal każdy patrzy na billboardy czy telebimy. Zwracają one uwagę potencjalnych klientów. Dodatkowo jest to najbardziej efektywny sposób na poinformowanie o promocjach. Dużą wadą reklamy zewnętrznej jest kiepska widoczność podczas nocy i niedobrych warunkach pogodowych. Wówczas najlepszym rozstrzygnięciem jest telebim , dzięki doskonałej jakości obrazu i oświetleniu. Rzecz jasna omawiana reklama świetlna zwraca uwagę, w szczególności, gdy jest umiejscowiona w prawidłowym miejscu, w którym przechodzący ludzie są niemal zmuszeni, by spojrzeć w ekran.

Przekonaj się, że nasze linki (http://zabudowy-samochodowe.pl/meble-warsztatowe/perfo/) mogą prowadzić wyłącznie do interesujących witryn. Jeżeli interesują Cię jakiekolwiek informacje, to te odnośniki mogą Cię przenieść Cię do cennych portali.

Przy zastosowaniu tego typu reklamy, należy pamiętać, że musi być ona bardzo zwięzła i jednocześnie zrozumiała. Odbiorca patrzy na nią zazwyczaj przez krótki czas, dlatego przedsiębiorca ma tylko chwilę, by zachęcić go do zapoznania się z ofertą. Kolejną zaletą telebimów jest na pewno fakt, że reklamę można niezwykle sprawnie zmienić, np. aktualizując zawarte wiadomości bez najmniejszego problemu.

reklama w mieście

Autor: GabboT
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki telebimom można kreować interesujące kampanie, które z pewnością przyciągną uwagę i przyniosą zamierzone efekty. Należy również pamiętać, że telebim sprawdza się doskonale w czasie imprez masowych (dodatkowe info). Jeśli organizowane są większe wydarzenia, takie jak m.in koncerty czy relacje z ważnych meczów telebim jest wręcz niezbędny. Kiedy organizatorzy wiedzą, że impreza ściągnie naprawdę dużo osób nie ma możliwości żeby każdy bez problemu widział scenę. Dzięki telebimom obraz będzie dostępny dla wszystkich, w każdych warunkach atmosferycznych.
Zamontowanie telebimu nie jest bardzo drogą formą reklamy, w związku z czym ceny nie powinny robić problemu żadnej większej firmie. Dodatkowo skorzystanie z usług firm zajmujących się montowaniu i użytkowaniu telebimów jest niezwykle, wynajmowanie nie zajmuje wiele czasu, okres oczekiwania także jest niewielki. Nie ulega wątpliwości, że telebim jest świetną i przede wszystkim przynoszącą korzyści formą reklamy, więc naprawdę warto w niego zainwestować, by zwiększyć sprzedaż naszych usług w krótkim czasie.