Piękne i funkcjonalne akcesoria – kropka nad „i” naszych wnętrz

Interesująca aranżacja kuchni to nie tylko modne meble i nowoczesne sprzęty takie jak lodówka czy zmywarka. Aby kuchnia była prawdziwie funkcjonalna, potrzebne okazują się też małe akcesoria kuchenne – od wyciskarek do cytrusów po łopatki, młynek lub wagę.

Komplet noży w bloku od Vialli Design

Autor: Vialli Design
Źródło: http://www.galleryhome.pl
Wysokiej jakości akcesoria sprawią, że przygotowanie posiłków stanie się łatwe i przyjemne. Urządzenia muszą być także pomysłowo zaprojektowane – designerskie dodatki to przysłowiowa kropka nad „i” każdej kuchennej stylizacji! Jednak przed kupieniem akcesoriów kuchennych musimy w pierwszej kolejności postarać się o „zestaw podstawowy”, czyli te sprzęty, bez których gotowanie byłoby właściwie trudne do zrealizowania.

Garnki czy patelnie powinny znaleźć się w każdej kuchni. Na początku parę sztuk w różnych rozmiarach. Ostre noże to przybory kuchenne, które przydadzą się nawet najbardziej niechętnym kucharzom. Najlepiej jest mieć w szufladzie trzy sztuki – duży nóż szefa kuchni, nóż do chleba i mały nożyk do jarzyn. Godne polecenia są noże vialli design (sprawdź na stronie).

Zaintrygował Cię ten artykuł? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź tutaj materac bonelowy 90×200 podobne materiały – one również są godne uwagi.

Marka została założona w 2010 roku i jest projektem polsko-włoskim. Założyciele marki skupili się głównie na kreowaniu coraz bardziej znaczącego we współczesnym świecie designu. Doprowadziło to do stworzenia produktów nowoczesnych, o odważnej, wyrazistej kolorystyce. W sprzedaży znajdziemy nie tylko noże kuchenne, lecz i sztućce (również dziecięce) czy termosy. Gdy lubimy kolor w naszych kuchennych królestwach, mamy zamiar zaakcentować nasz styl, i poprawić sobie humor, zakupmy naczynia z melaminy tej marki.

Vialli design to styl i kolorystyka które sprawiają, że gotowanie jest jeszcze bardziej przyjemnym zajęciem. Dzięki swoim walorom estetycznym, naczynia mogą pełnić nietypową ozdobę kuchni. Kolorowe naczynia kuszą nas kształtami, barwami oraz fikuśnymi wzorami. Dzięki zastosowaniu palety barw, przygotowaną w miskach sałatkę z powodzeniem możemy bezpośrednio zaserwować gościom – pełni w danym momencie rolę interesującego elementu kompozycji naszego stołu.

Sprawdź koniecznie ten świetny serwis (http://www.reling.pl/pl/c/Kosze-do-segregacji-smieci/53) – on na pewno również Cię zaciekawi, gdyż są tam podobne informacje w temacie prezentowanej tematyki.

Zwłaszcza podczas letnich spotkań na świeżym powietrzu.