Kupowanie w Krakowie to zachwycająca gratka dla entuzjastów modnych marek, stylów i dobrej kuchni.

Robienie sprawunków jest dla niektórych męką, ale dla większości prawdziwą rozrywką. Wychodząc z mieszkania, głównie planujemy, co pragniemy nabyć i jak wiele pieniędzy na to przeznaczamy, lecz jak się później okazuje, całokształt testuje sam pobyt na sprawunkach.

Zakupy online

Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
Zakupy w Krakowie to prawdziwa radość. Żeby obejść wszelkie galerie, butiki, sklepy czy też hipermarkety potrzeba parę dni. Jest tam szereg galerii handlowych, których nie sposób zlekceważyć, podczas gdy wybierzemy się do zachwycającego miasta, Krakowa. Natomiast kiedy idziemy na zakupy powinno się rozpocząć własne zakupy od Galerii Krakowskiej. Znajduje się tutaj blisko 270 sklepów, z przeróżnych branż, od odzieżowych po spożywcze oraz gastronomiczne.

Doskonała architektura oraz wystrój, którą tworzy okazały i potężny budynek, tworzy to miejsce wyjątkowym położeniem w krajobrazie Krakowa. Układ komunikacyjny rozdziela się na dwa odmienne pasaże, czyli wodny oraz lądowy. Tutaj rozpoznasz nowoczesne trendy, design i style – .

Powinno się również wspomnieć Galerię Kazimierz, bo jest tam niewiele ludzi, wobec tego częściej zostają kultowe wymiary butów czy też kreacji itp. To 36200 metrów kwadratowych nawierzchni, na jakiej odkryjemy w największym stopniu pożądane aktualnie marki w różnych trendach. Piękno biżuterii kreują tu bogatą oraz przeróżną kolekcje, a perfumy i kosmetyki noszą znakomicie modne nazwy popularnych sklepów – sprawdź koniecznie.

Zakupy online

Autor: kennejima
Źródło: http://www.flickr.com
Przy okazji możesz smacznie zjeść w Pizza Hut czy restauracji Jeff’s bądź w jednej z licznych kawiarenek. Odpocząć oraz obejrzeć fascynujący film mamy możliwość w wygodnym kinie Cinema City, jakie dorównuje swoim sprzętem najwyższym ogólnoświatowym normom.

Natomiast na pasjonatów aktywnego wypoczynku oczekuje Pure Heath&Fitness, siłownia z basenem oraz największą sauną w mieście. Do Galerii Kazimierz dotrzesz spacerkiem na piechotę, przyjedziesz także komunikacją miejską czy też autem.

Kiedy szukasz sprawdzone dane, zerknij i sprawdź informację (www.prymat.net/) – tu znajdują się tylko ciekawe oferty. Kliknij, nie rozczarujesz się.

Parking tutaj obejmuje 1800 bezpłatnych miejsc. Nie zapomnijcie zwiedzić także Galerię Plaza i okoliczne uliczki dookoła rynku, gdzie wyszukasz szereg interesujących rzeczy oraz trendów. Zakupy w Krakowie będą zachwycającym przeżyciem dla każdego.