Dodatki do lokalu gastronomicznego.

Nasz sklep online, proponuje sprzedaż dodatków do lokalu gastronomicznego. W tym tygodniu szczególnie polecamy: przyprawniki i karty menu restauracji. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza, pozwala nam na realizacje nawet najbardziej nietypowych zadań i sytuuje nas w kręgu liderów sprzedaży dodatków branży gastronomicznej w kraju.

poznaj Decorest

Autor: amyshuff
Źródło: http://www.flickr.com
Forma menu ma tak same ogromne znaczenie jak zestaw serwowanych przez kucharza potrwa. Ciekawa forma karty i właściwa treść skłoni gościa restauracji do zamówienia naszych potraw. Karty menu restauracji muszą być nie tylko czyste i dobrze rozplanowana, ale też wyjątkowe, niespotykane nigdzie indziej! Duże znaczenie ma papier z jakiego zostały wykonane, kolorystyka, użyty krój pisma jak również projekt graficzny. Wszystkie te detale powinny być spójne z atmosferą naszej restauracji – powinny nawiązywać do wystroju wnętrza i panującego w restauracji klimatu, jak również wywoływać dobre emocje.

Karty menu restauracji (Decorest posiada bardzo duży wybór) są pierwszą rzeczą, zaraz po wystroju wnętrza, na którą zwróci uwagę klient po przyjściu do Twojego lokalu. Jeśli chcesz aby się nie zawiódł, pamiętaj aby karta była czysta, estetyczna i czytelna. Nasze karty menu restauracji charakteryzują się starannym wykonaniem, oryginalnym wzornictwem oraz solidnością. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości, są także łatwe w utrzymaniu czystości. Proponujemy profesjonalne karty menu restauracji w dowolnych rozmiarach i najmodniejszych wzorach. Produkujemy karty ze skór, drewna, kartonu i z wielu innych materiałów. Wzornictwo i kolorystyka naszych produktów są indywidualnie dobierane do wystroju restauracji klienta. Napisy wykonujemy różnorodnymi technikami: złocenie, tłoczenie, wypalanie laserem, sitodruk, malowanie ręczne itd.. Karta menu restauracji z reguły posiada 10 koszulek krystalicznych, które można samemu wymieniać. Oferowane przez nas karty menu restauracji mają wygrawerowane dowolne logo, a także fotografie lub grafikę.

karta menu

Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com

Karty menu restauracji będą wyglądać inaczej w rodzinnych restauracjach, nastawionych na obsługę klientów z małymi dziećmi, a inne karty menu wybieramy do restauracji prestiżowych, które nierzadko goszczą biznesmenów..Ważne jest, aby pod koniec każdego dnia pracy w restauracji sprawdzić czy karty nie są brudne, czy między kartkami nie znalazły się jakieś pozostałości potrwa.

Zainteresował Cię ten wpis? Jeśli tak, to śmiało sprawdź, co się znajduje w ofercie urządzenia do uzdatniania wody, która tyczy się podobnej problematyki.

Taka z pozoru mała gafa może mieć wielki wpływ na opinie o naszej restauracji.

Oprócz tego polecamy przyprawniki – niebanalne i praktyczne organizery na przyprawy.Najwyższej jakości pudełka na przyprawy posiadają sześć pojemników. Pierwsze co przykuwa uwagę to najlepsza jakość wykonania produktu. Francuska precyzja i najlepszej jakości materiał są widoczne na pierwszy rzut oka.Przezroczyste pudełko pozwala zobaczyć zawartość wszystkich pojemniczków. Dodatkowo pojemniki posiadają precyzyjne opisy ich zawartości, zabezpieczone przed zabrudzeniami i łatwe do wymiany.
Poza tym musimy pamiętać o systematycznych wycieraniu przyprawników i wsypywaniu świeżych przypraw. Restauracja to jeden z najcięższych biznesów. Wszystko jest niezwykle ważne, żeby w obliczu silnej konkurencji właśnie nasza restauracja zapraszała do zamówienia potraw i do powrotu w to samo miejsce. A jak wiemy diabeł tkwi w szczegółach! Właściwe karty menu restauracji i przyprawniki to bardzo ważne dodatki, które powinny tworzyć zgraną całość i mają wielkie znaczenie w tworzeniu wizerunku każdej restauracji.