Najważniejsze elementy w trakcie aranżacji wnętrz. Poznaj uroki stylu skandynawskiego

Przystrojenie mieszkania nadaje mu unikalnego charakteru. Zaledwie kilka akcesoriów może sprawić, że nasze gniazdko całkowicie przekształci swoje oblicze.

Widelce bambusowe Bamboo M

Autor: house doctor
Źródło: http://www.bellemaison.pl
Jak zmienić oblicze swojego domu?Do zagadnienia ozdobienia swojego domu możemy podejść samodzielnie lub wspomóc się wykwalifikowaną dekoratorką. Gdy zdecydujemy się na opcję nr 1, inspiracji możemy wypatrywać w Internecie, małym ekranie czy czasopismach tematycznych.

Chcesz zgłębić opisywany temat pod innym kontem? Jeśli tak, to najlepszą metodą jest kliknięcie w ten link. W tamtym miejscu zweryfikuj szczegóły (wphw.pl/szafy-do-przedpokoju).

Wymieniamy sporo stylów według których możemy urządzić nasz dom. Rozwiązania są wręcz nieograniczone – od bezpiecznego minimalizmu aż do kolorowego etno.

Przy urządzaniu pomieszczeń pamiętaj aby nie przekombinować – przykładowo jeżeli Twoja tapeta jest wyjątkowo wzorzysta, wtedy pozostałe elementy muszą być bardziej stonowane, mieć gładki deseń. Postaraj się nie zbierać zbędnych gadżetów – wzbudzają one uczucie bałaganu i wyłącznie gromadzą kurz. Wszelkie ramki bądź obrazy zawieszaj na wysokości jakiej używają muzea – ok. 1,45 cm. Nie próbuj zapełnić wnętrza za wszelką cenę, w ten sposób również możesz uzyskać efekt zagracenia. Nie myśl o sztucznych roślinach, chociaż wyglądają się realistycznie to jednak do wnętrza nie wprowadzą powiewu świeżości. Jeśli nie czujesz na siłach podjąć się aranżacji samodzielnie, wynajmij sprawdzonego fachowca w tej dziedzinie. By sprawdzić czy dany projektant wnętrz będzie nam odpowiadał, zobacz jego wcześniej aranżacje zrobione dla poprzednich klientów.

Wyjątkowe meble do Twojego mieszkania w stylu SkandynawiiStyl skandynawski to jasne pokoje, proste formy, jeżeli cenisz sobie w okół siebie miejsce jest to styl przeznaczona dla Ciebie. Łączy w sobie nastrojowe wnętrza z chłodem panującym w Skandynawii. Ulubione barwy tego stylu to odcienie szarości, bieli bądź brązu. Ta estetyka kładzie zdecydowany nacisk na funkcjonalność i naturalność. Ulubione akcesoria? To przytulne poduchy, kapy zrobione z bawełny. Jeśli zależy Ci na unikatowym wyposażeniu domu, koniecznie zapoznaj się z ofertą House Doctor – wybór na stronie. House Doctor to skandynawski producent, którego wyroby odznaczają się elegancją, funkcjonalnością i nieskazitelnym wykonaniem. Z ich produktami zapoznasz się wyszukując w sieci firmy sprzedające wyposażenie tego producenta.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: ,