Każda forma reklamy wydaje się być dobra, aby zyskać nowych klientów i pozytywny rozgłos

życie dzisiejszego człowieka jest tak szybkie, że wymaga to od niemal wszystkich przedsiębiorstw dopasować się i właściwej reklamie.
Nieczęsto jest tak, że stać jakąś firmę na niezwykle drogie promocje w telewizji lub w popularnych gazetach.

fotka - firmy

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
kobieta w szpilkach

Autor: GabboT
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowana większość przedsiębiorstw (zapewne 95%) musi szukać tak samo twórczych, ale o wiele tańszych metod. Jeśli na przykład prowadzimy sklep czy lokal użytkowy, to mamy możliwość, by dla przykładu wydrukować plakaty i rozwiesić je w okolicy. Co może znajdować się na takim plakacie? Głównie informacja o tym, w jakim miejscu znajduje się nasze lokum (niektórzy dodają także niedużą mapę, gdyż ludzie bywają w większości wzrokowcami). Możemy też dopisać coś o aktualnych promocjach i dla przykładu zniżkach dla nowych klientów. Plakat wcale nie musi być wielki ani drogi, ale jednakże powinien przyciągać wzrok. Zatem dobrze byłoby, aby był kolorowy. Prawda będzie wówczas droższy, ale na pewno się nam to zwróci w postaci nowych klientów i większych wpływów do kasy. Nie zapominajmy także o tym, by wydrukować właściwą liczbę plakatów. Nie powinno być ich za mało, ale również nie za dużo. Najgorzej będzie, jeżeli plakaty będą nam później zalegać na magazynie.

Kliknij ten odnośnik i zobacz tam uwagi na nasz temat (https://rokad.pl/poliweglan-komorowy). Jeśli wynikną jakieś niejasności, to chętnie Ci na nie odpowiemy.

To tak, jakbyśmy wywalili pieniądze do kosza.

Przed podjęciem decyzji o Druku musimy zrobić projekt plakatu i rzecz jasna znaleźć dobrą drukarnię. Powinna być ona rzetelna oraz uczciwa. Aby nie przepłacić, należy zrobić małe rozpoznanie. Trzeba zadzwonić do kilku drukarni oraz porównać ceny.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,