Prowadzenie lombardu jest fantastycznym sposobem na własny biznes

Lombardy to lukratywny biznes. Przyzna to każdy, kto jest jego właścicielem.
Kiedyś prowadzenie lombardu było dość łatwe. Niedawno przepisy się zmieniły.

elektroniczny papieros

Autor: Lindsay Fox
Źródło: http://www.flickr.com
Od 2016 roku wszystkie pożyczki udzielane pod zastaw traktowane są przez państwo jako działalność bankowa. Z tego powodu każdy lombard teraz jest zmuszony przemianować się w spółkę, która będzie posiadała stosunkowo duży minimalny kapitał zakładowy. To trochę utrudnia zadanie nowym, którzy dopiero co mają plan, by wejść w ten świat. Jednakże mimo początkowych trudności, tego rodzaju interes daje fantastyczne dochody. Należy pamiętać, że w lombardzie powinny panować proste zasady. Na każdą przyniesioną pod zastaw rzecz, musimy spisać umowę. W lombardach ludzie z reguły zastawiają smartfony, tablety, ale także biżuterię. Jest tego oczywiście znacznie więcej. Istotny wydaje się być również wybór miejsca. Zazwyczaj dużym wzięciem cieszą się takie miejsca jak dla przykładu okolice dworca kolejowego. Trzeba wybierać taką dzielnicę, gdzie żyje dużo niezbyt zamożnych ludzi. Istotne jest również to, by nasi pracownicy mieli zaliczony kurs rzeczoznawcy. Wówczas nikt nie będzie mógł ich oszukać i wcisnąć tandetną podróbkę.

Jeśli ta publikacja zwróciła Twoją uwagę, to zerknij na informacje (https://filtrynakran.pl/filtry-prysznicowe), które podnosi zbliżoną problematykę. Tamten post zapewne także Cię zaintryguje, więc kliknij ten link.

Dzięki temu ograniczymy straty do minimum. Prawda, ten kurs jest płatny, ale będzie to najlepsza inwestycja w pracownika oraz jego rozwój.

Pamiętajmy, że prowadzenie lombardu nie jest tak łatwe, jak mogłoby się zdawać. Oprócz tego musimy uczciwie zarządzać biznesem, by nie wplątać się w jakieś niepotrzebne kłopoty.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,