Czemu powinniśmy gromadzić nieaktualne gazetki reklamowe?

Przede wszystkim, przekazują nam informację o korzystnych promocjach oraz ofertach. Ale nie wyłącznie. Co zaskakujące, mają też praktyczne użycie. Gazetki promocyjne mogą denerwować, kiedy zatykają nasze skrzynki na pocztę. Warto jednak je przeglądać, aby być na bieżąco ze wszystkimi rabatami sieci hipermarketów. Dzięki temu, możemy rozsądniej ustalać nasze zakupy i dużo zaoszczędzić.

magazyn w supermarkecie

Autor: Alex Liivet
Źródło: http://www.flickr.com

To także szansa, żeby natrafić na czasowe okazje, np. dostępne jedynie przez tylko tydzień znane obuwie. Co jednak robić z nieobowiązującymi, przeczytanymi już broszurkami? Gazetki promocyjne nie bez przyczyny są drukowane na wyjątkowo trwałym papierze. Świetnie nadają się na okładanie książek lub podręczników praz zeszytów dla uczniów. Możemy je także porozkładać na płytkach, jeśli nasze dziecko chce malować farbami, a boimy się kłopotliwych do usunięcia plam.

Gazetki reklamowe będą też wyjątkowo przydatne, w czasie przygotowywania przetworów domowych.

Pamiętaj o tym, że nasz serwis www ma wyłącznie wartościowe informacje, które na pewno Ci się przydadzą. Sprawdź nas oraz upewnij się, że warto jest na niego wejść.

Przelane do słoików powidła, możemy owinąć w gazetki i tak zabezpieczone przetransportować do spiżarni lub dokądś przewieźć. Swego czasu sympatię polskich internautów zdobyło zdjęcie fotografia nagrobkowa pokoju urządzonego z pomocą tych ulotek. Pomysłowy lokator wszystkie ściany wykleił nimi, zamiast tapetą… Nieaktualne gazetki promocyjne (nowe gazetki reklamowe) przydadzą się jednak w każdym domu. Możemy w nie owinąć łamliwe przedmioty, które chcemy przewieźć, a obawiamy się, że mogą się potłuc w transporcie. Odkładane gazetki w końcuurosną do znacznej kupki, którą możemy przekazać do skupu makulatury. Sprawdź więcej: .

supermarket

Autor: Lordcolus
Źródło: http://www.flickr.com

Gazetki reklamowe to w pierwszej kolejności cenne źródło informacji o trwających obniżkach cen w hipermarketach. Nawet kiedy stracą na ważności, możemy je stosować codziennie. Jako okładki do książek, ochrona dywanów przed radosną twórczością maluchów, czy wreszcie jako zabezpieczenie dla transportowanych delikatnych przedmiotów. Jeśli jednak po zapoznaniu się postanowimy je wyrzucić, nie zapominajmy o tym, żeby nie wsypywać ich do jednego worka z resztą odpadów. Nieaktualne gazetki reklamowe muszą znaleźć się w koszu przeznaczonym na zbiór makulatury.