Jaki żyrandol będzie doskonale nadawał się do wnętrza nowoczesnego?

Ważny element aranżacji każdego wnętrza to oświetlenie, które pełni rolę użytkową, lecz jest również dekoracją wnętrza.
Aktualnie oferowane na rynku żyrandole do salonu, to niezwykle zasobny asortyment produktów, które różnią się pomiędzy sobą rozmiarem, charakterem, surowcem wytworzenia i liczbą żarówek.

Te żyrandole, które swym designem przypominają ubiegłe epoki, są wykonane z kryształu. Ich stylistyka to stylistyka ponadczasowa. Kryształowe żyrandole do salonu są rozwiązaniem bardzo klasycznym i znakomicie będą sprawdzać się także w bardziej nowoczesnych aranżacjach. Doskonale nadadzą się w każdym miejscu tam, gdzie należy wprowadzić wyrazisty akcent i niepowtarzalną grę światła, które odbija się w wielu kryształowych elementach. Najnowszy nurt aranżacyjny, to wykorzystanie ekologicznych materiałów oraz surowców. Oprócz architektonicznego betonu bardzo modny jest również mosiądz.odwiedź www gres na balkon gres na balkonElegancki żyrandol, który stworzony jest z mosiądzu charakteryzuje się niezwykle długą żywotnością oraz łatwością w czyszczeniu. Jest również łatwy w konserwacji. Mógłby poza tym stanowić niezwykle oryginalny aranżacyjnie dodatek. Żyrandole mosiężne są produkowane zazwyczaj w dwóch rodzajach jeżeli chodzi o ich wykończenie.
żyrandole

Autor: Phil Aaronson
Źródło: http://www.flickr.com
Żyrandole z mosiądzu mogą być wykończone patyną antyczną, która charakteryzuje się matowym wykończeniem. Drugie wyjście to mosiądz o złotym połysku. Bardzo interesującym wyjściem jest współczesny żyrandol do salonu, który jest wykonany z papieru. Przykładem nieszablonowej oświetleniowej oprawy są żyrandole z drewna, które znakomicie sprawdzają się w typowych aranżacjach pomieszczeń.

W najwyższym stopniu popularne rozwiązania, które są używane w salonowych pomieszczeniach, to żyrandole wykonane z materiałów sztucznych. Wyróżnia je bardzo duża rozmaitość wzorów oraz niezwykle bogata kolorystyka.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,