Często w domu szukamy kluczy zanim wyjdziemy — pora kupić piękny pojemnik, aby zawsze mieć je w jednym miejscu

Każdorazowe poszukiwanie kluczy przed wyjściem z domu kiepsko wpływa na nasz cały dzień. Warto więc zagospodarować w domu miejsce, gdzie odruchowo będziemy wrzucać klucze po przekroczeniu progu.
Masa osób, po przyjściu do domu, rzuca byle gdzie klucze.

cegła klinkierowa

Autor: Krzysztof Lis
Źródło: http://www.flickr.com
Optycznie powiększona łazienka

Autor: Soudal
Źródło: Soudal
Zwłaszcza jeśli przyszli z zakupami i oprócz tego trzymają za rękę małe dziecko. Wówczas jedyne czego chcą, to żeby wszystko móc gdzieś położyć.

Po znacznie więcej info serdecznie zapraszam na tęstronę www. Nie czekaj – poszerz wiedzę na temat opracowany w tekście.

W ogóle nie myślą o kluczach. Lądują one gdziekolwiek i nikt o nich nie pamięta, póki nie trzeba znowu wyjść z domu. Wówczas rozpoczyna się zakrojone na dużą skalę poszukiwanie, które dodatkowo jest przyprawione dużą dawkę nerwów, jeżeli się śpieszymy. Wszyscy znają przecież maksymę: „Kiedy się człowiek śpieszy, to się diabeł cieszy.” Wobec tego powinniśmy zainwestować w pojemnik na klucze, który będzie znajdował się zaraz przy drzwiach. Jeżeli nasz korytarz jest dość duży i ustawiliśmy tam na przykład stolik, to opakowanie można umieścić na nim. Jeżeli nie mamy na to miejsca, to opakowanie można przymocować do ściany nieopodal kontaktu. Będzie to idealne miejsce. Wygląd i gabaryty pojemnika też mogą się różnić. Jeśli nasz dom jest urządzony w tradycyjnym stylu, to pojemnik może być przykładowo z drewna.

Jeśli nasz wystrój skłania się bardziej ku industrialnym elementom, to pojemnik może być przykładowo metalowy. Całość zależy od naszego gustu. Pojemnik takiego rodzaju możemy bez trudności kupić w internecie albo zrobić samodzielnie.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,