Oryginalna aranżacja okna to jeden z najistotniejszych elementów designu salonu i każdego innego pokoju w domu

W czasie projektowania pomieszczeń w nowym domu rzadko myślimy o oknach. Wydaje nam się to mało ważny element. To duży błąd, gdyż są w stanie one nadać pokojom ciepła oraz elegancji.
Aranżując nowe mieszkaniu albo decydując się na odświeżenie w obecnie przez nas zamieszkałym, zazwyczaj koncentrujemy się na odcieniu ścian i dodatkach.

pejzaż - mieszkanie

Autor: Oto Polska Blog
Źródło: http://www.flickr.com
Prawie nigdy nie myślimy o oknach. To spory błąd, gdyż za stosunkowo niewielkie pieniądze możemy odmienić design całego pomieszczenia. Powinniśmy tylko kupić ładną firanę i w nietypowy sposób upiąć ją albo powiesić. Pamiętajmy, że firana, która mogłaby nam się kojarzyć z latami socjalizmu, to zupełnie nie to, co dziś możemy nabyć. Współczesne firany są po prostu piękne. Mogą być delikatne i przewiewne lub ciężkie oraz zdobione — niemal jak zasłony. Całość zależy od naszych gustów i od tego, jak ogólnie widzimy oczyma wyobraźni projekt pokoju dziennego.

Warto zobaczyć inne polecane www (http://www.wphw.pl/bielizniarki-szynaka), żeby przeczytać inne ciekawe informacje na analogiczny temat. Nie wahaj się więc i kliknij ten link!

Należy też mieć na uwadze to, że jeżeli nasz salon nie jest zbytnio jasnym pomieszczeniem, to korzystniej będzie skoncentrować się na wyborze takiego rodzaju firany, która będzie przepuszczała do środka znaczną ilość promieni słonecznych. Jeśli mamy mieszkanie na parterze, to należałoby pomyśleć o tym, żeby kupić firanę do każdego pomieszczenia. Jeśli kochamy przesiadywać w kuchni, to mamy możliwość też pomyśleć o zazdrostkach.

Są to niedługie firany, które zawieszane są na lince w połowie okna. Możemy nabyć takie, które dodatkowo mają naszyty jakiś motyw związany z kuchnią — na przykład misy z warzywami.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,