Elementy dodatkowe do mieszkania – sprawdź, co jest teraz modne

Kiedy urządzamy przestrzeń swojego mieszkania często nie zdajemy sobie sprawy, że będziemy potrzebować ogrom różnego typu drobiazgów. Jednak dzień po dniu będziemy sobie z tego coraz bardziej zdawać sprawę. Nagle wyjdzie na to, że brakuje różnych śrubek, za chwilę, że konieczny jest jakiś szczególny śrubokręt. Tym sposobem można byłoby jeździć do sklepu przywozić to, czego brakowało i wybierać się znowu po kolejną niezbędną rzecz. Dlatego tak ważny jest plan.

Trzeba wszystko przekalkulować, sprawdzić. Musimy nie zapominać o tym, że kupując prysznic sprzedawca wspominał, że trzeba kupić uszczelki do kabin. Musimy również mieć na uwadze, że kupiliśmy już świetny blat do salonu, ale nie posiadamy do niego nóżek. Bo powiedzieliśmy, że chcielibyśmy posiadać konkretny blat i jakieś fikuśne, rzadko spotykane nogi do blatów .

lustro

Autor: Bonsoni.com
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście o wszystkim pamiętamy najczęściej na początku a potem im dalej w las, tym mniej wiemy. Dlatego trzeba stworzyć listę i jeśli tylko się da to kupować to, co na niej zapisaliśmy. Nie istotne czy mowa o uszczelkach, nogach do blatów czy będzie chodziło o dywany. Trzeba się zorganizować, jeśli nie chcemy by ogarnianie mieszkania trwało kilka lat.

Otwórz ten link (https://doubleroom.pl/dla-architektow). Tam znajdziesz interesujące informacje na ten temat, omówione w artykule.

Lustra sklepowe

Kiedy jesteśmy w sklepie najczęściej widzimy różne lustra. Nie chodzi jedynie o lustra w przymierzalni, czy po prostu w samym sklepie, żeby przykładowo dało się zobaczyć jak nasza noga wygląda w konkretnym bucie. Są lustra sklepowe , które są po to, żeby zapobiegać kradzieży. Najczęściej takie lustra czy to w kształcie prostokąta czy okrągłe są w sklepach z artykułami spożywczymi.

Tam faktycznie trudno wychwycić, gdy ktoś coś kradnie. Oczywiście jest monitoring i są ochroniarze chodzący po sklepie, ale to też za mało. Nikt nie ma oczu dookoła głowy, na monitoringu nie wszystko da wychwyci, więc na dodatek są kupowane lusterka antykradzieżowe zwane też kontrolnymi. Warto w nie zainwestować, bo dzięki temu rzeczywiście sklep jest w mniejszym stopniu narażony na deficyty. A jasne jest, że braki na stanie sklepu są równie wkurzające jak manko w kasie.