Nasze mieszkania oczekują na naszą inwencję

Dawny szkolny zeszyt, a w nim zadanie domowe nt. jak wyobrażam sobie swój dom w roku 2015? Czegóż nie miało w nim być. Latające sprzęty, dziwaczne urządzenia sterowane jednym przyciskiem, żywność w tabletkach, drzwi do kosmicznej teleportacji. I naturalnie mały, zielony kosmita, który wpadł pobawić się najnowszym typem kosmicznego pojazdu .

meble

Autor: Wierszyłłowski i Projektanci
Źródło: DuPont™ i Corian®
Póki co, stoją w nim nowoczesne urządzenia, choć z całkiem długą tradycją jak chociażby szafa. Szafa, która dawniej, za czasów prababci, traktowana była za mebel do sypialni. Kuchnie na wymiar – Warszawa O powodzeniu szaf, przesądza kilka podstawowych czynników – pakowność, wielostronność, wygoda a także możliwość wielu aranżacji. Meble na wymiar Warszawa, to sprzęty, które można dostosować do przestrzeni o niemal dowolnej wielkości i kształcie.

Dzięki temu, ostatecznie przesądzamy o zastosowaniu i możliwościach zagospodarowania przestrzeni wokół nas. Takie meble są sposobnością odkrywania różnorodnych sposobów wyposażenia domu w naszym własnym stylu. Inspirują do myślenia i dają poczucie – wiem, że to co zaprojektuję, jest najlepsze dla mnie. Zlecając wykonanie pojemnej szafy na wymiar Warszawa, zapewniamy naszemu domowi wygodę i porządek. Alternatyw mamy mnóstwo. Możemy dobierać formy zarówno lekkie jak i masywne. Możemy dobierać kolory jasne i ciemne, wzory współczesne, tradycyjne aż po eklektyczne. Meble na wymiar dają swobodę w tworzeniu domu.

wyposażenie wnętrz

Autor: kimubert
Źródło: http://www.flickr.com
Szafy na wymiar – zamówienia w Warszawie
Dobrze zaprojektowana i urządzona szafa, będzie po prostu wygodna. Środek takiej szafy możemy wyposażyć w dowolną ilość elementów i dowolną konfigurację półek. W dowolnym punkcie możemy zaplanować miejsce na odzież wierzchnią oraz inne rzeczy wymagające zawieszenia. Drzwi szafy możemy wypełnić niemal dowolnym surowcem. Mogą to być płyty laminowane w różnych barwach oraz teksturach. Kiedy lubimy naturę doskonałym rozwiązaniem mogą być drzwi do szafy stworzone z płyt bambusowych. Wykonanie drzwi z szyby mlecznej lub przezroczystego poliwęglanu, nada pomieszczeniu lekkości. Gdy będziemy chcieli wizualnie powiększyć pomieszczenie, to możemy na drzwiach do szafy zamontować lustra. Zobacz jeszcze tutaj