Ja cię kocham, a ty śpisz – czyli odpowiedni strój do spania?

W filmie „Nigdy w życiu!” od głównej bohaterki odchodzi mąż. Judyta wypłakuje łzy wieczorami w swym łóżku, ubrana w wygodną piżamę. Szybko jednak jej życiu pojawia się Adam, a razem z nim: krótkie satynowe nocne koszulki, koronkowe wdzianka… Na skutki owych poczynań nie trzeba czekać. W swej nowej odsłonie Judyta odzyskuje wiarę w swoją kobiecość i wbrew tytułowemu postanowieniu pozwala sobie na kolejną miłość.

[IMG=5404252ae36f1___bielizna nocna – jagna.png|L|W=150|ALT=bielizna nocna – nocna – Nie tylko dlatego, że inaczej wygląda. Również z tego powodu, że… nabrała pewności siebie. Kto wie może już nigdy nie wróciła do bawełnianych, za dużych koszulek? Nie da się ukryć, że to w czym sypiamy ma równie wielkie znaczenie jak to, w co ubieramy się w przed wyjściem z domu. Jeżeli myślimy o naszych partnerach, sprawa jest ułatwiona – wybór, w co ubrać się do spania, sprowadza się do piżamy, bielizny lub… niczego (więcej wzorów na stronie sklepu).

Ich partnerki, mają do dyspozycji cały przemysł odzieżowy proponujący im piżamy w kwiatki, sexowne wdzianka do spania oraz zwiewne haleczki. Wygodna piżama, czy seksowna, koronkowa koszulka, na co się zdecydować? Oto jest pytanie. Oczywiście warto posiadać obie. Wszystko zależy od osobistych preferencji, pory roku, atmosfery w sypialni, kontekstu i nastroju.

Panowie to wzrokowcy, nie tylko w czasie pierwszych randek, ale całe życie. Dlatego odpowiednio dobrana koszulka nocna, akcentująca kobiece kształty może stać się praktycznym strojem do spania lub kuszącym afrodyzjakiem. Wówczas temperatura nocą będzie już tylko rosnąć!

Jeśli jednak uważasz, że koronkowe koszulki nocne nie są w stanie utulić Cię do snu, wystarczy zakupić wygodną, acz kobiecą, piżamę (polecane modele w tej kategorii). W długie, jesienne noce wspaniale będzie otulić się we flanelowe spodnie i koszulę. W wielu sklepach znajdziemy do spania coś zarówno nie krępującego ruchów, jak i pobudzającego fantazję – półki w sklepach bieliźniarskich uginają się od tego typu asortymentu. Sexowna piżama nie musi składać się z paru sznureczków. To może być np. bawełniana koszulka na delikatnych ramiączkach w komplecie z krótkimi spodenkami.

Stojąc przed wyborem koszulki nocnej, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka rzeczy, aby zagwarantować sobie optymalny komfort spania. Jedną z nich jest skład materiału, kolejną odpowiedni fason, a najważniejszą – należyte dopasowanie do ciała.