Projektowanie małej kuchni – czyli jak najlepiej zrobić to ze smakiem

Kuchnia skupia życie rodzinne. Zaczynając od robienia posiłków, poprzez spotkania przy kawie, aż po wielkie imprezy. Miejsca jest niewiele, ale właśnie to wnętrze, jako jedno z nielicznych stanowi centrum życia domu. Tutaj są zapachy.

kuchnia, wystrój, wnętrza

Autor: Franke
Źródło: Franke
Właśnie przez to niewielka kuchnia i jej wyposażenie jest bardzo istotna, aby wykonywane przekąski pachniały jak najintensywniej. Wystarczy trochę różnych koncepcji, żeby mądrze i ze smakiem wykończyć to małe wnętrze.
Najistotniejszym elementem są meble. W niewielkiej kuchni nie mamy na nie zbyt dużo miejsca, dlatego najlepsze koncepcje będzie optymalne. Można namówić się na meble pod wymiar, co będzie mądrym wyjściem.

Dzięki temu unikniemy pozostawiania zbędnych przestrzeni, w których zalegać będzie kurz, a dzięki inteligentnej pracy architekta żaden kąt nie będzie niewykorzystany. Stół nie zawsze jest niezbędny, bo przy małej kuchni często posiłki odbywają się w salonie. Półki na przyprawy, czy przepisy nie powinny być ustawione poza zasięgiem, czy gdzieś schowane.

Interesujący tekst? Jeżeli tak uważasz, kliknij bez wahania ten odnośnik, gdyż w witrynie (www.galeriaoswietlenia.pl/15_reccagni-angelo), którą tutaj odnajdziesz, również jest coś wartościowego.

Wszystko na wyciągnięcie ręki, po to aby zawsze bez problemu można je zabrać do ręki.

kuchnia, meble

Autor: PunkToad
Źródło: http://www.flickr.com
Szukasz bardziej konkretnych koncepcji i opcji na aranżację małej kuchni? Fajnie będzie spojrzeć yu: – tekst jest okraszony ciekawymi fotografiami gotowych aranżacji.

Dodatki. Nie rezygnujmy z firan i zasłon. Topowość na rolety była, ale minęła. Nic nie zastąpi niewielkiej firaneczki, która doda naszej niewielkiej kuchni powabu i urokliwości. Czego jeszcze trzeba Twoja małych wymiarów kuchnia? Sprawdź tutaj:

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,