Czy wystrój przestrzeni wymaga projektanta? Gdy motywem przewodnim jest lustro poradzisz sobie sam

Dekoracja wnętrz jest z pewnością niezmiernie interesującym zajęciem. Nigdy wcześniej nie parało się tą aktywnością tak dużo osób. Czasami angażujemy do tego zadania architekta, lecz wielokrotnie sprawia ono radość nam samym. Ilekroć penetrujemy Internet w poszukiwaniu nowych projektów, tyle razy natkniemy się na coś innego. Form, według których możemy udekorować swój dom jest naprawdę mnóstwo.

szafka łazienkowa

Autor: Melissa Wilkins
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie dużym zainteresowaniem wyróżniają się powierzchnie w guście północno-europejskim, czyli minimalizm, biało szare odcienie mebli (zobacz lustro w srebrnej ramie) lub ścian. Na kanapie, zawsze i wszędzie dominują głównie poduszki. Różnorodne barwy i wielkości pokrywają każdy kawałek wolnej przestrzeni.

Wszędobylskie odbiciaNiebywale często wykorzystywanym elementem dekoracyjnym są lustra. W dużych ilościach pojawiają się szczególnie w małych mieszkaniach, które wymagają optycznego powiększenia. Duży zasób stanowią lustra na wymiar we Wrocławiu i inne wyroby szklarskie. Usługa zwyczajowo jest kompleksowa i zawiera zarówno pomiar lustra u klienta, transport, jak i montaż. Istnieje szansa ich umieszczenia nie tylko w łazience oraz ubikacji, lecz również w każdym innym pomieszczeniu, na przykład w sypialni. Salon na ogół charakteryzuje się w wysokim stopniu nietuzinkowością, co znamionuje, iż znajdzie się miejsce też dla paru zwierciadeł. Zdobienia w klimacie złotej elegancji przywodzą na myśl czasy Kleopatry i potężnego Egiptu, tak samo jak średniowiecza, czy baroku. Lustra na wymiar we Wrocławiu – tu zamówisz, ustrojone w złote ramy z przykuwającymi wzrok zakrętasami wywołują nieodparty urok i zatrzymują dech w piersiach tak samo nabywcy arcydzieła, jak i oglądającego.

Względnie niedawno, co poniektórych gusta zaspokajają szalone lata 60-te albo podróż w afrykańskie zakątki świata. Tam także, oprócz setek masek, glinianych mis, klimatycznych poduszek można wykorzystać lustra, które z rezultatem stworzą iluzoryczną przestrzeń pośród wyplatanych mebli oraz ich ciężkiego mahoniowego koloru.

Wyposażanie swojego mieszkania wzbudza ogromną przyjemność, szczególnie kiedy mamy do czynienia z zupełnie nowym, być może pierwszym mieszkaniem. Mnogość możliwości sprawia, że konieczne jest zapewnić sobie maksymalną wiedzę na ich temat, bo koszty są jakkolwiek wysokie

.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,