Fototapety są w ostatnich latach bardzo popularne – nadają pokojom wyjątkowy charakter

Fototapety przeżywają swoją drugą młodość – znów są modne i z ochotą kupowane. Możemy wybrać fototapety do każdego pomieszczenia w domu, a nawet do kuchni lub łazienki.

fototapeta miasta

Autor: twoje-fototapety.pl
Źródło: twoje-fototapety.pl
fototapeta dodaje pokojowi niesamowitego charakteru i wyrazu. W szczególności jeżeli wytypujemy jakiś krajobraz lub panoramiczny widok metropolii – to sprawi, że nasz pokój sprawi wrażenie jako optycznie większy. Możemy wytypować jedną z proponowanych przez drukarnię fototapet albo zamówić wydrukowanie swojej własnej – przykładowo ze zrobionego na wakacjach zdjęcia. Wówczas będziemy uwielbiać naszą fototapetę jeszcze bardziej, ponieważ będzie to nasze dzieło. Będziemy z niego dumni, gdy nasi goście będą chwalić cudne fotografie w naszym pokoju (polecamy łóżka tipi) gościnnym. Chociaż rzecz jasna fototapetę możemy zamontować także w sypialni.
odpoczynek

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli szczególnie interesuje nas fototapeta miasta, to musimy najbardziej zastanowić się nad dwoma sprawami. Po pierwsze, powinniśmy wybrać miasto, którego fotografię pragniemy umieścić na ścianie. Powinna być to szczegółowa przemyślana decyzja, gdyż będziemy na to ujęcie spoglądać przez kilka lat. Toteż wytypujmy coś, co sprawi, że uśmiechniemy się każdego ranka, kiedy spojrzymy na ścianę. Po drugie, musimy pomyśleć czy chcemy, żeby zdjęcie było szerokokątne czy konkretnego obiektu.

Możemy skupić się na panoramie przykładowo Nowego Jorku – ze wszystkimi drapaczami chmur lub na konkretnym budynku albo moście. Całość jest uzależniona od naszych upodobań.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,