Jakie stylizacje są obecnie na topie? Jakie elementy garderoby można ze sobą łączyć?

Spoglądając na ludzi, którzy chodzą po centrum miasta lub wędrują po centrum handlowym można stwierdzić, że na pewno jeansy to element garderoby, w który zaopatrzony jest właściwie każdy z nas, zarówno panowie, jak i kobiety. Co ciekawe, zauważyć można zarówno rurki, jak i klasyczne dzwony. Z jeansami świetnie współgrają męskie bądź damskie trampki, a także wysokie, eleganckie szpilki.

Buty, wiązanie

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jeśli chodzi o wspomniane męskie i damskie trampki (portal www) to one też często pojawiają się w rozmaitych stylizacjach.czytaj więcej farba do mebli laminowanych farba do mebli laminowanychZauważyć można klasyczne czarno-białe buty, a także obuwie w jaskrawych kolorach, przykładowo zielone, żółte czy miętowe trampki (marka pantofelek 24). Wypada wspomnieć, że dzisiaj na potęgę wykorzystuje się śmiałe zestawienia. Miętowe trampki wcale nie muszą być zakładane wyłącznie w zestawieniu z dresami czy sportowymi spódniczkami. Będą one także bardzo dobrze współgrać z elegancką koszulę i torbą typu shopper bag.

Marynarki to inny element garderoby, który jest z chęcią przez Polaków zakładany. Zainteresowaniem cechują się zarówno marynarki eleganckie, jak i bardziej sportowe. Na półkach w sklepach dostrzec możemy rozmaite egzemplarze, zarówno jeżeli chodzi o stylistykę, jak i kolor. Okazuje się, że marynarka również może być wykorzystywana w różnorodnych połączeniach. Co pewne, będzie ona świetnie łączyć się ze szpilkami. Aczkolwiek trampki również można z nią zestawić, tak samo jak adidasy. I mowa tu zarówno o stylizacjach męskich, jak i damskich.

Projektowanie butów, trampki

Autor: Justin Wolfe
Źródło: http://www.flickr.com

Warto podkreślić, że jeśli mowa o obuwiu, to coraz częściej sięgamy po adidasy. Oprócz tego, że są dopasowane one, co oczywiste, do dresów, strojów sportowych, bardzo dobrze komponują się z bardziej formalnymi elementami garderoby, na przykład sukienką czy, wspomnianą marynarką. Wśród ciekawych stylizacji na uwagę zasługuje połączenie dresów i szpilek, a także męskich trampek ze spodniami na kant.