Meble drewniane są oryginalne

Znamiennym atutem porządnych sprzętów drewnianych może być posiadanie tradycyjnego zakładu wytwórczego, specjalizującego się w produkcji artykułów z wyśmienitego drewna, w której największy nacisk wkłada się nieautomatyczną obróbkę drewna oraz wydatną twórczość rzemieślniczą.

meble drewniane

Autor: Dinner Series
Źródło: http://www.flickr.com
Z nowatorskich procedur wytwórczości i wieloletniej wartości stolarskiej tworzą wyroby z drzewa. Podczas gdy maszyny tworzą fundament artykułów, a dusza i miłość do drzewa uwidoczniona jest w każdej zrobionej ręcznie nawierzchni mamy styczność z cudownym i ślicznym wzornictwem.

Nietuzinkowe artykuły i ozdoby artisan pochodzą z miłości do drewna – . Gatunkowe, podłogi z drewna dębowego, pomalowane zdrowymi olejami, które mają świadomie, niemechanicznie wykonane drobne uszkodzenia mechaniczne: rysy, wgniecenia czy otwory naśladujące znaki po korniku.

Pod przykryciem takiego „wiekowego” charakteru, chowa się jednak bardzo zaawansowana technologicznie konstrukcja, wysoka dbałość o drobiazgi wykonania i fakt, że taka powierzchnia nie wymaga odnawiania. Fantastycznie odnajduje się w prywatnych domach, a także i w lokalach publicznych.

Wyroby do pokoju z drewna dębowego i nowatorskie sprzęty do wyposażenia pomieszczeń, pokoju dziennego, salonu jak również sypialni. Wyroby z drzewa są uniwersalne a co sensowne – użytkowe.

meble

Autor: Bonsoni.com
Źródło: http://www.flickr.com

Wybór mebli drewnianych do salonu i pokoju zrobiona z prawdziwego materiału w bestselerowej kolorystyce dębu antycznego, z pewnością spodoba się najbardziej wymagającego odbiorcę. Dekoracje są jak relikwie. Wyryta w drewnie awionetka, pudełeczka jak dzieła literackie, powierzane z pokolenia na pokolenie, kufry jak z XVI-wiecznej karaweli czy torby podróżne rodem z dyliżansu pokonującego Dziki Zachód.

Z ich wykorzystaniem można sfinalizować wyjątkową aranżację, w której każdy szczegół można sobie wyobrazić, że będzie mieć swoją legendę.żyrandole (czytaj w serwisie)Utrzymując jeden drobiazg z markowego drewna można uwierzyć, że co niektóre sny mogą stać się faktem.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,