Chłopaki od i do chleba

Kiedyś funkcja „chłopaka od pieczywa” przypadała z reguły synowi piekarza, albo terminującemu u niego uczniowi. Biegał, umorusany mąką, do zamożniejszych i co bardziej leniwych klientów, roznosząc pachnące świeżością bochny chleba, czy bułeczki i rogale.

BreadBoy - pojemnik do przechowywania chleba

Autor: Wesco
Źródło: www.smakprostoty.pl
Taki bread-boy był wielce pożyteczną i bardzo cenioną personą. Trudno się dziwić, że niemiecka marka Wesco, znana ze swoich uroczych retro-projektów, nadała imię Chlebowego Chłopaka swoim sympatycznym pojemnikom na pieczywo. To jeden z rozkoszniejszych kształtów, jakie można zaproponować miłośnikom kolorowej, przybranej w design kuchni.

Stworzony z wysokiej jakości proszkowo lakierowanej stali, chlebownik przybrał nieco staroświecką, nostalgiczną formę i bardzo charakterystyczne dla stylu retro kolory – wyraziste żółcie, ostre czerwienie, mocne róże, zielenie, czy pomarańcze.

Czy masz ochotę może otrzymać link do strony dekorianhome dywan dekoracyjny, gdzie oczekują na Ciebie następne posty? Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nowy serwis.

Do wyboru, do każdej kuchni. BreadBoy (kolory do wyboru), mierzący 44 cm szerokości, 23 głębokości i 21 cm wysokości, wspiera się na chromowanej, bardzo charakterystycznej podstawie. W podobnej stylistyce utrzymany został i uchwyt pokrywy. Warto powiedzieć, że chlebownik ma w tylnej ściance otworki, które zapewniają pieczywu odpowiednią wentylację.Kiedy BreadBoy podbił świat i rzucił na kolana kohorty miłośników śniadań, Wesco zdecydowało się na wrzucenie na głębokie wody designu kolejnej jego odsłony – Single BreadBoy’a. To młodszy, mniejszy brat Chlebowego Chłopaka – taki, ot, chłopaczek od pieczywa albo na pieczywo. I – kolejny sukces na koncie niemieckiej marki.

Młodszy BreadBoy’ek przyjął się równie dobrze, jak jego starsze rodzeństwo. Mniejszy, bo liczący sobie 34 cm długości, 21 cm wysokości i 23 cm głębokości, stalowy pojemnik na chleb posłuży tym, którzy pochłaniają niezbyt wielkie ilości chleba, bułek, rogali, czy innych wypiekanych, aromatycznych przysmaków.Dzięki utrzymanej w stylu retro stylistyce BreadBoy i Single BreadBoy będą się, zawsze i po wsze czasy, podobać. Podbiją serca pokoleń i nigdy nie stracą na aktualności. Będą istniały – o czym jesteśmy przekonani – tak długo, jak długo człowiek będzie kochał pieczywo.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,