Urządzamy sypialnie – łóżko to podstawa dobrego snu

Gdy mamy w planach przeprowadzić się do nowego lokum, jednym z najważniejszych zakupów jest oczywiście łóżko.
Trzeba dobrać takie, które będzie stanowić największą ozdobą naszej sypialni, a jednocześnie zaoferuje wygodę oraz spokojny sen.

Na co warto zwrócić uwagę projektując strefę sypialnianą?
Jeżeli chodzi o sypialnie, łóżko to bez wątpienie najważniejszy element wyposażenia- lozka-elk.pl.

Sprawdź więcej porad w serwisie (http://www.stalowydesign.pl/meble/stoliki-pomocniki/) – pokażą inny aspekt sprawy. Nie obawiaj się – one dotyczą omawianej tematyki, więc także Cię zaciekawią!

Jasne, ciepłe wnętrze znakomicie podkreśli mebel w kolorze naturalnego drewna lub wykonany z tego materiału, pomalowany białą farbą – będzie pasował do sypialni nowoczesnych, w klimacie scandi, ale również ekologicznych, romantycznych i utrzymanych w stylistyce RETRO. Fantastycznym sposobem na zaakcentowanie tęsknoty za romantyzmem jest wybór ramy łóżka o metalowych, szykownie kutych szynach, jakie nadają wystrojowi wyjątkowości.

Filiżanka kawy

Autor: Ahmed Rabea
Źródło: http://www.flickr.com/
Gdy urządzamy sypialnie szczególną uwagę musimy zwrócić na materace, tak aby łóżko nie tylko doskonale wyglądało, ale również zapewniało nam maksymalny komfort snu po męczącym dniu. Materace rozróżniane są na podstawie materiałów stosowanych przy ich produkcji oraz przyjętej konstrukcji. Obecnie w sprzedaży dostępne są między innymi materace bonnellowe i piankowe. Pierwsze wyróżniają się dobrą trwałością i stosunkowo niską ceną- kliknij po źródło. Są dobrym wyborem w przypadku pojedynczych łóżek.

Natomiast materace piankowe, pochodzące z wyżej półki cenowej mogą posiadać dodatkowe właściwości, w zależności od rodzaju pianki. Najbardziej popularne są te, które dopasowują się do kształtu ciała. Uczucie powolnego zapadania jest niesamowicie przyjemne i zapewnia wygodę w czasie snu.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,