W jaki sposób udekorować malutką sypialnię? Przeczytasz więcej w artykule!

Maluteńka sypialnia – to wyzwanie dla architektów wnętrz. Nie jest to łatwa sprawa, bo trzeba wynaleźć miejsce minimalnie dla wielkiego, dwuosobowego łóżka i dwóch szafeczek nocnych.

Idealne sypialnie, jakie znalazłam były w kolorach jasnych, pastelowych – błękitach, żółciach, różach i zieleniach. Najoryginalniejsze były jednak aranżacje, które zahaczały o trochę bardziej intensywne kolory – bordowy, ciemny róż. Na takie, bardzo ciekawe aranżacje najczęściej

łóżko z dodatkami

Autor: Daniel M. Hendricks
Źródło: http://www.flickr.com

kusiły się kobiety pewne siebie, które nie boją się przegrywać, wiedzą czego pragną od życia.

Gdy poszukujesz pomysłu, w jakim klimacie chcesz mieć urządzoną swoją sypialnię, polecamy szukać inspiracji w fachowej prasie. Jest bardzo wiele gazet o remontowaniu pokoi, niektóre mają wydania specjalne poświęcone urządzeniu jednego pomieszczenia. Możesz również zapytać o radę znajomego architekta wnętrz. Czasami w markecie meblowym można również kupić gotowy koncept, całą aranżację. Wtedy robisz kilka zdjęć i przenosisz do swojego pokoiku – .

W przypadku urządzania małej sypialni musimy ograniczyć ilość dodatków.

Kliknij ten link i sprawdź tu olejki naturalne analogiczne informacje na opisywany temat – one na pewno Cię zaciekawią, zatem nie czekaj zbyt długo:)

Wprowadzą one niepotrzebny bałagan do wnętrza, a w tym pomieszczeniu powinniśmy wypoczywać. Jeśli już chcemy by aranżacja miała w sobie nieco pazura, zalecamy stawiać na nieco bardziej wzorzysty pled albo kapę na łóżko w mocnych kolorach.

Jest jeszcze opcja na złamanie monotonii pastelowego wnętrza kilkoma zagłówkami w intensywnych kolorach – (poznaj dodatkowe informacje).
Podstawowa kwestia pozostaje jednak identyczna – musimy tak urządzić przestrzeń, by móc się w niej wyciszyć i wypocząć po trudnym dniu. Przecież jest to pomieszczenie przeznaczone do snu, w samotności bądź we dwoje.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , ,