Co zrobić, żeby wyciszyć wnętrza i na dobre zapomnieć o głośnych hałasach, zakłoccających ciszę

Każdy marzy o własnych „czterech kątach”, gdzie mógłby uciec przed światem i w spokojuodpocząć po wyczerpującym dniu pracy w otoczeniu najbliższych.

Lampa wisząca, żyrandol Calipso

Autor: Maxlight
Źródło: Maxlight
Jednak czasem cisza staje się „towarem deficytowym” zwłaszcza kiedy sąsiad „na dole” przeprowadza remont albo organizuje głośne przyjęcia w późnych godzinach nocnych.
płyty dźwiękochłonne

Autor: Walter Schärer
Źródło: http://www.flickr.com
Ale spokojnie, wcale nie musi tak być. rozwiązanie leży w zasięgu ręki. Wystarczy wyciszyć mieszkanie. Nie masz pojęcia jak się do tego zabrać? Bez paniki służymy pomocą. Na rynku znajdziemy dużo różnorodnych materiałów izolacyjnych.

Masz ochotę uzupełnić własną wiedzę z tego zagadnienia? Służymy pomocą. Wystarczy wejść na kolejną stronę i tam dowiedz się więcej tablica korkowa w aluminiowej ramie szczegółów.

panele akustyczne, makatki, boazeria korkowa, bawełniane tapety – wymieniać można bez przerwy. Obecnie coraz większą popularnością cieszą się płyty dźwiękochłonne – kliknij w źródło. Dlaczego? Powodów niezaprzeczalnie nie brakuje. Ich największą zaletą jest mikroperforacja liniowa która zapewnia doskonałe pochłanianie hałasów oraz redukcję pogłosu. Są niezmiernie łatwe w montażu. Dodatkowo występują w wielu wariantach kolorystycznych. Dzięki temu można je wykorzystać w niemal każdej aranżacji. Wspaniale sprawdzą się zarówno w salonie jak i sypialni. A jeśli przy okazji wyciszania pomieszczeń, planujesz odnowić wnętrza zainwestuj w zaślepki – przeczytaj przykłady.

Pamiętajmy, że zaślepki te niewielkie elementy okazują się pomocne przy wykańczaniu mebli. Sprytnie zamaskują brzydko wyglądające śruby łączące części szafek.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,