Stwórz łazienkę z pomysłem, w najlepszej cenie

Kiedy przeprowadzamy się do nowo nabytego mieszkania, na pewno jesteśmy bardzo podnieceni. Nic w tym zaskakującego, w końcu dzięki temu możemy w końcu żyć na swoim. Lecz kiedy pragniemy czuć się tam jak najlepiej, musimy jeszcze prawidłowo je udekorować.

Każde pomieszczenie zasługuje na atencję, także łazienka, która bywa niekiedy traktowana po macoszemu.
Umywalka blatowa

Autor: KOŁO
Źródło: KOŁO
Należy w tym wnętrzu zainwestować w najnowsze trendy.

Zaintrygował Cię taki tekst? To ekstra, ale kliknij ten odnośnik, ponieważ dodatkowo mamy też inny pokrewny materiał, który warto zobaczyć również (https://doubleroom.pl/wszystko-o-nas).

Gdyż ostatnimi laty, ogromną popularnością cieszy się umywalka półblatowa. Jej krój jest niekonwencjonalny, nadaje się najlepiej do mniejszych łazienek, gdzie poszczególny centymetr kwadratowy powierzchni jest istotny. Następnym, ciekawym trendem od niedawna są płytki 60×60, które zdecydowanie wyparły standardowe, prostokątne kafle – płytka 60×60. Obecnie królują w łazience zimne kolory, warianty szarości oraz grafit. Istotnym jest również, żeby dobrać właściwą wannę, która z jednej strony będzie komfortowa, z drugiej natomiast niewielka.

płytki

Autor: Gres Catalan
Źródło: Coram Poland
Potrzebna jest ci umywalka półblatowa, lecz nie masz pojęcia gdzie ją nabyć? Obecnie w wielu sklepach budowlanych powinna być już ona do dostania w standardowej wersji. Jeżeli jednak szukasz bardziej designerskiego pomysłu, odwieź stronę internetową bezpośredniego producenta, szukając inspiracji. Podobnie należy postąpić z wanną. Z kolei płytki 60×60 najlepiej nabyć na giełdzie sprzętów budowlanych, która jest wystawiana cyklicznie w każdym, większym mieście. Idą tam materiały z ubiegłych kolekcji w stu procentach sprawne jednak znacznie tańsze.

Urządzaniu łazienki warto poświęcić trochę więcej uwagi, bowiem jest to pomieszczenie, gdzie relaksujemy się po trudnym dniu w pracy. Warto prześledzić ostatnie trendy, aby umościć sobie ciekawe, designerskie wnętrze z niebanalnymi rozwiązaniami. Tanie artykuły można spotkać na comiesięcznych giełdach budowlanych.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,