Które barwy dobrać do beżowo-brązowej aranżacji kuchennej?

Beżowa aranżacja to nierzadki wybór. Z jakiego powodu akurat ten kolor jest tak popularny? Powodem jest na pewno wszechstronność koloru beżowego. Odcienie brązu są na tyle neutralne, ze niełatwo znaleźć osobę, której taka przestrzeń by nie przypadła do gusta. Być może beżowo-brązowe aranżacje nie są niezwykle oryginalne, ale po prostu dobrze się sprawdzają. Dopasowują się właściwie do dowolnego domu.

kuchnia

Autor: LK&Projekt
Źródło: www.dom-jednorodzinny.pl
Jedyna wada to to, że beżowo-brązowa kuchnia potrafi być trochę nudna. Jeżeli w pomieszczeniu jest zbyt dużo takich neutralnych kolorów, aranżacji często brakuje życia. Jak działać, by ożywić za bardzo niewyraźną, beżowo-brązową kuchnię? Opcji jest całe mnóstwo. Na przykład dopasowanie właściwych kolorów ścian czy podłogi.

Trochę ciekawiej aranżacja kuchni będzie wyglądać wtedy, kiedy wolne powierzchnie będą miałby kolor granatu albo odcienie niebieskiego. Takie zestawienie doskonale się zgra, a kuchnia będzie stanowiła bardzo estetyczną kompozycję.

Tak samo dobrym zamysłem są odpowiednie dodatki do beżowej kuchni – w bardziej żywych kolorach. Do dodatków wybierz kolory takie jak fiolet, a także błękit. Jeśli chcesz zaaplikować bardziej odważne rozwiązanie, to świetnie pasują dodatki czerwone. Do przestrzeni kuchennej doskonale pasują także motywy kwiatowe lub piana pur katowice kulinarne. Oznacza to, że możesz postawić na tapetę albo osłonę okna w taki deseń.
Piękną alternatywą do rozruszania beżowo-brązowej kuchni jest także odpowiednia fototapeta. Powinna być kolorowa albo w odcieniach jednej barwy. W obu wypadkach wprowadzi nudnawej aranżacji dużo energii i świetnie udekoruje przestrzeń. Fototapeta powinna się również sprawdzić w ciasnej aranżacji, by dodać nieco oddechu.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,