Jak wyposażyć niewielkie mieszkanie?

Nabyłaś maleńkie mieszkanko i od niedawna jesteś na etapie jego wyposażania? Zastanawiasz się intensywnie jak urządzić niewielkie mieszkanie? Już śpieszę z pomocą! Najpierw, jeżeli szukasz pomysłu na urządzenie mieszkania przemyśl jakie przestrzenie planujesz w nim stworzyć.

wnętrze

Autor: jjandchris
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli posiadasz mieszkanie z dwoma pokojami, zastanów się, czy masz w planie posiadać oddzielną sypialnię, czy może mały pokoik przeznaczysz na domowe biuro (Sprawdź wirtualne biuro warszawa centrum) albo pokój dziecka. Obmyśl wnętrze mieszkania tak, by każdy domownik miał w nim swoje miejsce. Jeżeli posiadasz kuchnię złączoną z salonem, znajdź w tej przestrzeni przestrzeń do zabaw towarzyskich, jedzenia posiłków i relaksu z książką w ręku – zobacz. Obecnie wiele sklepów i producentów mebli wychodzi do kupujących z świetnymi koncepcjami na wyposażenie wnętrza szafy, albo zabudowę mebli w korytarzu, gdzie ulokujemy nie tylko ciuchy ale i tysiące maleńkich przedmiotów. W dodatku będą one posprzątane, a wnetrze szafy zostanie optymalnie wykorzystana. Podobnie jest teraz z różnego rodzaju niewielkimi systemami szafek i szuflad do przechowywania przypraw, butelek i innych rzeczy.

mieszkanie

Autor: Stephan Mosel
Źródło: http://www.flickr.com

Podczas wybierania mebli – wybierajmy na smukłe i wysokie modele, które będą posiadać lekką konstrukcję. Niech będą koniecznie białe, albo w jasnych, kremowych odcieniach. Zdobędziemy tym samym więcej przestrzeni do przechowywania drobiazgów. Zminimalizujemy także wtedy maksymalnie ilość rzeczy w mieszkaniu. Więcej fajnych rad przeczytałam na .

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: ,