Inspiruj się NYC, czyli pomysł na fototapetę w aranżacji wnętrz

Fototapeta może znaleźć się w pokoju dziennym, sypialni, kuchni, łazience, biurze bądź innych pomieszczeniach. To zależy od naszej pomysłowości i możliwości jakie daje wnętrze. Wielkoformatowy druk to świetny sposób na podążającą za trendami dekorację ściany. W dodatku, fototapeta dobrej jakości jest prosta w nakładaniu i długotrwała. W internecie odszukać można różnorodne inspiracje na temat wykańczania wnętrz z wykorzystaniem fototapety, lecz największą popularnością cieszą się kultowe motywy, do których zalicza się Nowy Jork.

aranżacja salonu

Autor: Boa-Franc
Źródło: http://www.flickr.com

Nowy Jork wypełniony lasem drapaczy chmur zachwyca mieszkańców i podróżujących, niesamowicie inspiruje swą legendą, bogactwem i wolnością. Dla tych, którzy są zauroczeni Ameryką i chcą poczuć jej klimat również w swoim mieszkaniu, fantastycznym sposobem na udekorowanie wnętrza jest wielkoformatowe zdjęcie. Taka dekoracja to wyjątkowe zestawienie piękna fotografii i technologicznej potęgi jaką daje współczesny druk. Inspiracje na wielkoformatowy druk to chociażby wieżowce odbijające się w wodach oceanu, żółte taksówki mknące przez pełne życia ulice miasta, portrety jazzowych sław, grających w renomowanych nowojorskich klubach. Jeżeli chcemy, by jedną ze ścian w naszym lokum ozdobiła efektowna i ponadczasowa fototapeta, wystarczy skorzystać z bazy drukarni i wybrać ofertę, która najbardziej nam odpowiada. Można też wysłać fotografię swojego autorstwa oraz zamówić jego druk w wielkoformatowym formacie. To rewelacyjny pomysł na uwiecznienie wspomnień. Wyszukują fototapetę należy zwrócić nie tylko uwagę na to, co prezentuje ujęcie, lecz też w jaki sposób zostało wykonane zdjęcie oraz jakie kolory się na nim znajdują. Wymienione elementy są bardzo istotne, bo mogą zdecydować o tym czy fototapeta powiększy czy zmniejszy optycznie wnętrze.

Czy taka tematyka zwróciła Twoją uwagę? Jeśli tak, to oprócz tego poza tym zobacz ofertę usługi glazurnicze warszawa, która odnosi się do omawianej sprawy, więc na pewno także Cię zainteresuje!

Zobacz: .

fototapeta z widokiem górskim

Autor: jadawin42
Źródło: http://www.flickr.com

W przypadku niewielkiej łazienki czy małego salonu doskonałym rozwiązaniem będzie pejzaż stworzony, który wniesie do wnętrza głębię i sprawi, że pomieszczenie będzie sprawiało wrażenie przestronniejszego. Jeśli chodzi o tony fototapety do wyboru mamy te w pełnym kolorze, w sepii, biało-czarne, oraz fotografie wykonane nocą, kiedy to najlepiej widoczny jest urok nowojorskich drapaczy chmur. Wykorzystując tego rodzaju ozdobę musimy też pamiętać, by dobrać odpowiednie kolory na pozostałe ściany, tak by ostateczny efekt aranżacyjny nie był zbyt przytłaczający, lecz nas i naszych gości w miły nastrój. Polecamy: oglądaj więcej.