W jaki sposób wybrać odpowiednią bieliznę dla mężczyzn?

Nie tylko kobiety wybierają porządną bieliznę. Również panowie chcieliby czuć się komfortowo, toteż powinni wiedzieć, jak zdecydować się na tą właściwą, która spełni ich oczekiwania.

www.jagna.pl

Autor: Volkan_83
Źródło: http://www.flickr.com
Czasem warto jest wziąć to w swoje, kobiece ręce, inaczej może się okazać, iż nasz partner chodzi w znoszonych, a nawet i dziurawych majtkach, a to zdecydowanie nie wygląda korzystnie.

Po pierwsze, bielizna męska powinna być wykonana z dobrego jakościowo materiału . Ten tańszy nie tylko szybciej wyblaknie i rozciągnie się, ale również może powodować wysypki bądź odparzenia na delikatnych częściach ciała. Na bieliźnie nie warto oszczędzać, ponieważ leży najbliżej ciała, dlatego może szybko dawać wrażenie dyskomfortu. Idealne będą delikatne materiały, miłe w dotyku. Z komfortem związany jest też stosowny krój. O ile jedni wolą zwykłe slipy, inni mogą wyobrazić sobie chodzenia w czymś innym niż w bokserkach. Dobrze jest jednak od czasu do czasu założyć inny model, a może wówczas mężczyzna zobaczy, że także na niego warto zwrócić uwagę w czasie kolejnych zakupów.

Ponadto nie każdy krój jest odpowiedni na każdą okazję – szerokie bokserki z pewnością nie sprawdzą się do garnituru, ponieważ mogą się zawijać oraz odznaczać na tle cienkich, garniturowych spodni. Jeśli lubimy bokserki, trzeba założyć te pasujące do figury, które zupełnie nie wpływają na wygląd wybranych spodni. Do tego bokserki świetnie nadają się do spania, co wielu mężczyzn praktykuje.

Drugim rodzajem bielizny są wspomniane slipy, ale by właściwie wyglądały potrzebują wręcz nienagannej figury. Facet z brzuchem pragnący ukryć swoje zaokrąglenia powinien raczej pomyśleć nad inną bielizną, w tym nad mini bokserkami, jeśli w normalnych bokserkach nie od http://www.jagna.pl/bielizna-meska-c-30.html eak–>

Można też poszaleć z kolorem oraz zastąpić czymś nudne szarości czy biel. Bielizny nie widać, więc również wielobarwne bokserki nadadzą się pod garnitur. Warto jest kupować lepszej jakości odzież – również bieliznę, dzięki temu nie tylko będziemy się wygodnie czuć. Wytrzyma ona znacznie dłużej i nie będziemy się denerwować, że po paru praniach majtki z pewnością będą nadawać się do wyrzucenia. Dobre wybory zawsze są opłacalne, a znając opisane zalecenia możemy swobodnie pójść na zakupy.