Produkty dla oczekującej dziecka mamy i pojawiającego się na świecie maluszka.

Są pewne produkty dla przyszłej lub świeżo upieczonej mamy i jej dziecka, które usprawniają wiele codziennych czynności. Niby wiemy o ich istnieniu, lecz nie zawsze jesteśmy przeświadczeni co do ich praktyczności albo dobrego działania. Analizujemy kilka z nich z myślą o tym, że spostrzeżenia i uwagi będą pomocne.

poduszka wałek

Autor: Calvado.pl
Źródło: Calvado.pl
Jako pierwsze pod lupę bierzemy rogale do karmienia, które możemy zakupić zarówno w sklepie internetowym, jak i każdym sklepiku z produktami dla maluchów. (zobacz ofertę). Ten rodzaj oparcia daje bardzo wiele możliwości i przyda się zarówno mamie, jak i dziecku. Oczywiście jego podstawową rolą jest pomoc w przybraniu dogodnej pozycji do karmienia, a co za tym idzie – odciążenia kręgosłupa i rozluźnienia ramion i karku, ale przyszła mama może z niego korzystać będąc jeszcze w ciąży, nawet w ostatnich dniach przed porodem. Może na poduszce relaksować plecy albo opuchnięte nogi. Gdy maluszek już zawita na świecie, poza karmieniem w podusi tego typu, rogal może znaleźć zastosowanie przy trochę starszych dzieciach przy nauce siadania lub do układania maluszka w środku rogala. Leżące lub siedzące w rogalu dzieciątko zabezpieczone jest z trzech stron, dzięki czemu wiemy, że jest bezpieczne. Na początku możemy sadzać nasz skarb na kilka chwil, a potem wydłużać ten czas.

Nie czekaj, tylko poczytaj szczegóły (http://alpaki.pl/) na ten temat – informacje okażą się na pewno niesamowicie wciągające, zatem kliknij tutaj i zobacz więcej.

Dobrze jest mieć dwie poduszeczki na zmianę i wybrać poduszkę z bawełnianą poszewką możliwą do zdejmowania dzięki zapięciu na zamek albo schowanym w szwie napom. Żeby poducha była dość stabilna, ale przy tym miła i sprężysta, wybierzmy tą wypełnioną antyalergiczną włókniną silikonową. Rogale do karmienia są na pewno bardzo użyteczne i z pewnością zdadzą egzamin w wielu sytuacjach.

Po więcej info serdecznie zapraszam na (http://www.domwina.pl/pol_m_Oferta_Kraj_Urugwaj_Las-Violetas-1260.html) tęstronę internetową. Nie czekaj – poszerz swoją wiedzę na tentemat opracowany w tekście.

Paniom w zaawansowanej ciąży pomoże rodzaj kojca ciążowego. Ułatwia on spanie czy relaks, gdy duży brzuch daje o sobie znać i mocno obciążą kręgosłup. To świetna możliwość głównie dla tych pań, które przybrały na wadze w ciąży ponad 12 kilogramów.

Termofor, miś pluszowy

Autor: home&you
Źródło: home&you
Przy różnego typu bólach sprawdzą się także termofory do punktowego nagrzewania ciała. Jeśli kupimy gumowy termofor w bawełnianym etui, zyskamy bardzo wielofunkcyjny produkt – można przykładać go do bolącego brzuszka maluszka gdy podajemy napar z kopru włoskiego, można zagrzać nim stopy gdy karmimy, można położyć go na swoim brzuchu i robić ćwiczenia napinające, żeby szybciej wrócić do wagi sprzed ciąży. Występują też nietypowe termofory, których nie napełnia się gorącą wodą, lecz podgrzewa się jego wkład na przykład w kuchence mikrofalowej czy w piekarniku. Podgrzanie zajmuje nieco więcej czasu, ale taki termofor dłużej trzyma i oddaje ciepło, co jest jego ogromną zaletą.

Wybór akcesoriów dla mamy i malucha na rynku jest ogromny. Zorientujmy się w ofercie sklepów, zorientujmy się, co zdało egzamin w przypadku naszych znajomych i podejdźmy do naszych zakupów racjonalnie.