Co zrobić, by optycznie powiększyć ciasne mieszkanie i zmieścić w nim wszystkie drobiazgi?

Posiadasz kawalerkę? Brakuje Ci przestrzeni? Nie wiesz, co zrobić z licznymi „drobiazgami”, takimi jak chociażby: lektury, płyty CD, porcelanowe figurki, pamiątki przywiezione z wakacyjnych podróży, itd.

biuro

Autor: Zehnder Polska Sp. z o.o.
Źródło: Zehnder Polska Sp. z o.o.

http://www.bellemaison.pl/

Źródło: http://www.bellemaison.pl/
Mamy dobrą wiadomość: nie musisz ich wyrzucać czy chować w piwnicy. Wręcz przeciwnie możesz je stosownie wyeksponować. Wystarczy, że kupisz półki ścienne – obszerne opracowanie. Na rynku spotkamy cały szereg przeróżnych modeli. W dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne stają się te wykonane z drzewa sosnowego. Czemu tak się dzieje? Powodów jest przynajmniej kilka. Po pierwsze, sosnę cechuje dość jasna barwa.

Kusi Cię, aby napisać jakąś ocenę pod powyższym wpisem? Pamiętaj, że nawet krótki komentarz z serwisu (http://www.lipinscy.pl/oferta-dla-dewelopera/) zostanie przez nas przejrzany z chęcią.

Pozwala zatem stworzyć iluzję większej przestrzeni co ma niebagatelne znaczenie zwłaszcza w przypadku małych pomieszczeń. W dodatku jej bezspornym walorem jest uniwersalność. Fantastycznie komponuje się w niemal każdej aranżacji. Znakomicie sprawdza się zarówno w stylu retro jak i bardziej nowomodnych wnętrzach. Pasuje do salonu i kuchni.

A jeśli urządzasz sypialnię pomyśl o wymianie łóżka i inwestycji materace piankowe sprawdź materace piankowe które idealnie dostosowują się do kształtu naszego ciała, podpierając kręgosłup i gwarantując spokojny sen. Ich cena nie jest zbyt wygórowana a cały wydatek prędko się zwróci. Zresztą na zdrowiu nie należy oszczędzać.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,