Typy pieluszek przeznaczone dla niemowlaków

Pieluszki składane wykonane z tetry bambusowej. Dokonują szeregu zadań oprócz normalnej pielęgnacji smyka. Mogą posłużyć jako pieluszka wielokrotnego użytku względnie wkład do pieluszki kieszonki. To też najdelikatniejszy ręczniczek dla buzi dziecka.

Dla oseska – można użyć jej jako otulacz, którym troskliwie opaszemy noworodka, zapewniając mu spokojny sen. W upalne dni może posłużyć nam jako kołderka mgiełka, ponieważ bambus daje łagodzące uczucie chłodu. W nadzwyczaj słoneczne dni pieluszką bambusową okryjemy wózek, nosidełko czy malucha w foteliku samochodowym, bo bambus absorbuje promienie UV. Jeżeli dziecko jest wcześniakiem albo ma drażliwą karnację, mamy możliwość z powodzeniem użyć pieluszki bambusowe, znajdź to jako ręcznik – propozycje, bambus jest szczególnie subtelny, miękki i przyjemny w dotyku, a przy tym szalenie solidny, a wskutek swej super chłonności, ekspresowo osuszy skórkę dziecka. Bardzo dobrze egzaminuje się też jako podkład na przewijak. Pieluszki z kieszonką, tutaj więcej- to bardzo wygodna i łatwa w obsłudze odmiana pieluszek wielorazowych.Pieluszki stworzone są z powłoki nieprzemakalnej na zewnątrz i warstwy mikropolarku od strony pupy malucha. Te dwie warstwy są ze sobą zszyte tak aby został otwór na wepchnięcia wkładów chłonnych. Do otworu tego wpycha się porcję i model wkładek stosowną do wieku i wymogów maluszka.

Pragniemy Cię zaprosić do tak samo fajnych wątków, które opracowaliśmy dla Ciebie z pasją. Więc kliknij stronę wciągniki łańcuchowe i oglądaj to, na co będziesz miał ochotę.

Pieluchy kieszonki posiadają wszechstronny rozmiar (0-13 kg), w komplecie znajduje się jeden absorbujący wkład bambusowo-bawełniany. Pieluszki typu kieszonki to jedno z najbardziej oszczędnych wyjść. Pielucha z kieszonką rośnie wespół z maluchem i dopuszcza ewentualność zastosowania umownych wkładów chłonnych. Na cały okres pieluszkowania celowych jest ok. 12 sztuk. Zgrabny kontur pieluchy na luźne założenie na nią niemowlęcego body na zatrzaski i wszystko się ze sobą porządnie przystosowuje. Gumki nie cisną dziecka, fason gwarantuje solidne dopasowanie, cała pieluszka z kieszonką jest starannie wykonana, niezwykle puszysta i umożliwia prawidłową rotację powietrza przy skórze malucha. Warstwa mikropolaru od okolicy pupy dziecka nie otrzymuje wilgoci i dzięki temu skóra nie ma połączenia z wilgocią.