Jak niedrogo wykończyć dom w stylu industrialnym? Garść porad

Urządzanie własnego mieszkania to oczywiście nie bułka z masłem. Jeżeli się za to akurat zabierasz, powinieneś wcześniej dobrze przemyśleć, w jakim konkretnie stylu chciałbyś je wykończyć

Jeżeli tego nie określić wcześniej i nie będziesz się później trzymał obranego celu, Twoje mieszkanie będzie w wielkim nieładzie – być może będzie to urocze, jednak nie będzie można powiedzieć o jednym konkretnym stylu i konsekwentnym trzymaniu się go.
Mieszkania w stylu industrialnym
W obecnych czasach niezwykle modne stają się mieszkania wykończone w stylu industrialnym. Imitacja cegły na ścianę, sporo metalowych elementów, ale równocześnie kilka mebli w starszym stylu – to bez wątpienia znakomicie sprawdzi się we wszelkiego rodzaju loftach czy mieszkaniach piętrowych.

Jak wykończyć takie mieszkanie?
Zazwyczaj w tego rodzaju mieszkaniach pojawia się imitacja cegły na ścianę.

Szukasz dodatkowych wiadomości na prezentowany w tym miejscu temat? To nie problem, zwyczajnie wejdź dalej (http://kabus.pl/#o_firmie) a zobaczysz, że to było niezwykle proste.

Oczywiście zdecydowanie byłoby lepiej zainstalować prawdziwą cegłę,

Dach domu

Autor: Elias Gayles
Źródło: http://www.flickr.com

jednakże w takim przypadku musisz liczyć się z naprawdę dużym wydatkiem. Tymczasem imitacja cegły z fugą zwykle jest nawet kilkakrotnie tańsza, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w mieszkaniach o nieco większym metrażu. Co więcej, imitacja cegły z fugą (doskonała cegła z fugą) w obecnych czasach jest wykonywana tak ładnie, iż właściwi nikt nie będzie w stanie jej odróżnić od normalnej cegły – w takim przypadku oczywiście nie ma się nad czym zastanawiać.

Meble do mieszkania

imitacja cegły na ścianę

Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chcesz urządzić mieszkanie w stylu industrialnym, niewątpliwie musisz poświęcić nieco czasu na poszukiwanie mebli

Zazwyczaj najlepszy klimat tego rodzaju mieszkaniom nadają meble kupione na różnego rodzaju targach staroci – można tam dostać prawdziwe perełki. Jeśli masz odpowiednio dużo czasu, niewątpliwie znajdziesz coś fajnego.