Cieliste buty na szpilce, czy bordowe szpilki

Być kobietą to nosić właściwe obuwie. Chociaż oczywiście to, że nosisz trampki nie znaczy, że nie jesteś kobietą. Jednak, jeśli chcemy poczuć się kobieco i zwrócić na siebie uwagę to na sto procent powinniśmy włożyć szpilki. A tych jest bardzo dużo. Zależnie od tego, co ubraliśmy na siebie powinniśmy wybrać właściwe szpilki. Idealną opcją będą cieliste szpilki, bo będą pasować do każdej stylizacji. Co istotne szpilki te mogą mieć kilka lub kilkanaście centymetrów. Tak, więc jeżeli szukamy butów, na co dzień to możemy postawić na cieliste szpilki do 10 centymetrów, a jeśli wybieramy się na imprezę, to szpilki powinny mieć więcej niż dziesięć centymetrów.

buty damskie

Źródło: pixabay.com

Dodatkowo cieliste szpilki poza tym, że pasują do wszystkiego, to dodatkowo wydłużają optycznie nasze nogi. Jeśli więc nie posiadamy jeszcze w swojej szafie jasnych szpilek to musimy to, jak najszybciej zmienić. Dalej się zastanawiasz? Nie trać czasu, lepiej sprawdź tu. Bo warto jest posiadać w szafie szpilki, które rzeczywiście można ubrać do wszystkiego.

Zainteresował Cię nasz artykuł oraz podane tutaj treści? Następne informacje z serwisu oczekują na pod tym linkiem. Namawiamy!

Poza cielistymi szpilkami najlepiej kupić sobie jeszcze szpilki w jakimś szalonym kolorze i czarne standardowe szpilki. Dzięki takim trzem parom szpilek zawsze będziemy miały, co włożyć na nogę. Jeśli do tego kobieta będzie posiadała jeszcze jakieś sportowe obuwie, to na pewno nie będzie problemu z wyborem obuwia do konkretnej stylizacji. Szpilki w sensownych kolorach
Kiedy chcemy naprawdę bardzo dobrze wyglądać należy zwracać uwagę na to, jaki typ obuwia wybieramy.

buty na obcasie

Autor: Matthias Uhlig
Źródło: http://www.flickr.com

Dla niektórych buty są ostatnim dodatkiem, który jest wybierany i często wielu ludzi nie przykłada do wyboru obuwia odpowiednie wagi. Często bywa również tak, że mamy obawy przed mocnym kolorem na szpilkach, a tymczasem bordowe szpilki mogą być idealnym uzupełnieniem całego outfitu. Dobrze, więc pomyśleć o tym, czy najważniejszym akcentem w całej stylizacji nie powinny być barwne szpilki. Bordowe szpilki będą pasować do wielu kolorów i tak jak mogą zostać najbardziej mocnym akcentem do małej czarnej, tak też mogą stać się perfekcyjnym dopełnieniem bardziej luźnej stylizacji np. można je włożyć do jeansów i zwykłej bluzy. Jeśli nie wierzysz zobacz jak wyglądają szpilki w odcieniach bordo. Wszystko jest zależne od naszego ogólnego sposobu ubierania się i tego, jak będzie wyglądał nasz dzień.

Zaintrygował Cię ten temat? Jeżeli tak, to wejdź do następnego tekstu i czytaj informacje o tym, co najbardziej Cię interesuje.

Ważne jest, by wszystkie elementy ubrania były sensownie dobrane, ale też należy pamiętać, żeby nie bać się bawić modą.