Masz nieduże mieszkanko? Radzimy, jak zaoszczędzić nieco miejsca!

Jeśli mieszkasz w bloku, zdecydowanie wiesz doskonale, jak niewiele miejsca czasami bywa w tego typu mieszkaniach – szczególnie jeśli jest to mieszkanie dwupokojowe.

W tego typu mieszkaniach zazwyczaj większość przestrzeni przeznacza się na pokoje, jednocześnie mało miejsca zostawiając na kuchnię czy łazienkę.

Czy ta notka wzbudziła Twoją dociekliwość? Jeśli tak, to poznaj ten bardzo w serwisie (https://i-posciel.pl/). On zapewne też jest wart poznania.

Jak sobie z tym radzić? Oto kilka naszych porad!

Nieduża łazienka
Zwykle w dwupokojowych mieszkaniach są naprawdę nieduże łazienki – w takich przypadkach liczy się praktycznie każdy kawałek miejsca. Dla zaoszczędzenia sporej ilości miejsca odpowiednie są przede wszystkim grzejniki łazienkowe – jeżeli właściwie podejdziesz do tej kwestii, może okazać się, że w Twej łazience jest naprawdę dużo wolnego miejsca. W małych mieszkankach polecamy zwłaszcza grzejniki łazienkowe sprawdź na stronie zawieszane na ścianie – dzięki nim oszczędzisz wiele miejsca, a równocześnie będziesz miał zawsze ciepłe ręczniki, w które przyjemnie będzie zawinąć się w zimie.

Jeśli poszukujesz zbliżonych informacji na prezentowany wątek, to także rzuć okiem na (http://tokarnia-sosenka.com.pl/pl/c/drewniane-pudelka/160) analogiczne portale, które podnoszą tę kwestię.

To na pewno znakomite rozwiązanie dla niewielkich mieszkań.

Pragniesz mieć jadalnię?

włoskie uliczki

Autor: Paulyoung Chen
Źródło: http://www.flickr.com
Zazwyczaj w niedużych mieszkaniach nie można liczyć na odrębne pomieszczenie na jadalnię. Jeżeli jednak chcesz mieć jakiś kawałek miejsca na jedzenie posiłków, wtedy raczej zrezygnuj z kupna stolika do kuchni, gdyż tylko dodatkowo zagracisz całe pomieszczenie. Jeżeli nie potrzebujesz dużego stołu, wówczas możesz przykręcić rozstawiany stolik w kuchni pod blatem. Jeżeli będziesz potrzebował coś zjeść, wówczas będziesz go rozkładać, a jeżeli nie będzie Ci w konkretnej chwili potrzebny, wówczas możesz go schować, dzięki czemu będziesz miał o wiele więcej miejsca w pomieszczeniu.

Takie rozwiązanie bez wątpliwości świetnie sprawdza się w niedużych pomieszczeniach, a również w mieszkankach, w których nie ma dużo miejsca.