Urządzasz łazienkę? Zainwestuj w kreatywny design.

Wielu z nas niekiedy porywa się na generalny remont domu. Odświeżamy posadzki, przemalowujemy ściany, robimy przemeblowanie. Poszczególne pomieszczenie wiąże się z nie małym wyzwaniem.

Lecz miejscem, w którym najprościej jest okazać własny gust, jest z pewnością łazienka.

Kiedy decydujemy się odświeżyć ją zupełnie, na pewno dotyczy to także ścian oraz podłóg. W tym wypadku przydatne mogą być płytki Novabell Źródło. Firma ta, mimo wyłącznie kilkuletniego stażu w naszym kraju, zyskała sobie bardzo wiele odbiorów. Nic w tym zaskakującego, gdyż znani są oni z interesujących wzorów na kafelkach oraz licznych opcji kolorystycznych. W zależności od rezultatu, który pragniemy otrzymać, należy użyć odmiennej tonacji. Jeżeli pragniesz nowoczesnej łazienki, wybierz kolory zimne, zachowawcze – szary, granat, czerń. Z kolei jeżeli pragniesz urządzić to pomieszczenie w ciepłym, kolonialnym stylu, wykorzystaj płytki Novabell w kolorach piaskowych, brązowych albo beżowych.
płytki novabell

Autor: Candy Polska
Źródło: Candy Polska
Kiedy już wykafelkowaliśmy wedle własnego uznania, nastał czas na konkretne wyposażenie łazienki. Jeżeli wybrałeś nowoczesność, najlepiej sprawdzą się wówczas dodatki ze szkła a także stali. Spotęgują one zimny nastrój tego pomieszczenia. Natomiast jeśli wolisz styl vintage, twoje wyposażenie łazienki musi składać się ze starodawnych przedmiotów. Wolnostojąca, pozłacana wanna? Umywalka wbudowana w antyczną komodę, lub może lampiony przy lustrze wykonane z witraży? Ograniczyć może cię jedynie twoja wyobraźnia. Ciekawym dodatkiem, w obydwu stylach, będą także kwiaty doniczkowe.
akcesoria łazienkowe

Autor: Anderstil
Źródło: Anderstil
Generalny remont łazienki to nie lada wyzwanie.

Jednak lepiej spojrzeć na to bardziej jak na możliwość zamanifestowania swojego stylu poprzez aranżację. Bez względu na fakt, czy preferujesz modernistyczną elegancję czy staroświecki przepych, marka Novabell ma dla ciebie właściwe komplety płytek do łazienki.