Podróże dalekie i blikie…

Kto nie lubi poznawać nowych miejsc? No dobra, znam trochę ekstremalnych przypadków osób, które są domatorami i nie lubią żadnych wyjazdów. Sama jednak kocham wycieczki małe i duże. A moja mama urządziła sobie mieszkanie w stylu podróżniczym.

Podróże

Autor: Roman Boed
Źródło: http://www.flickr.com

Zadajecie sobie pytanie, w jaki sposób osiągnęła taki efekt? Postawiła na motywy podróżnicze w wnętrzu. Z każdej dalszej, albo niedalekiej wycieczki zabiera do mieszkania oryginalne drobiazgi, którymi ozdabia dom. Uważa jedynie na sprawę, żeby nie były to przedmioty, których nie można wywozić ze zwiedzanego kraju – znacznie więcej zobaczysz na www.

Wakazyjna podróż z tego roku, do Grecji jest utrwalona pięknym tarasem w klimacie śródziemnomorskim i kilkoma fajnymi drobiazgami w salonie – m.in. cudowną rzeźbą z piaskowca i obrazem z morskim pejzażem. Wyjazd na mazury i polskie morze to znowu kilkanaście drewnianych żeglarskich drobiazgów, które są przywieszone na terenie salonu, sypialni rodziców i przedpokoju.

Niesamowite wazony wypełnione morskim piaskiem i muszelkami nazbieranymi na brzegu morza, kompozycja z rybackiej sieci powieszona na ścianie i ster okrętowy przypominają nam jedne z najdłuższych wakacji, które spędziliśmy razem. Szukałyśmy pomysłów do takiego wykonania mieszkania (inwestycje mieszkaniowe) rozpoczęłyśmy w Internecie. Znalazłyśmy z mamą to i owo, później adaptując ciekawe koncepcje internautów do naszych potrzeb.

Tym sposobem zaaranżowałyśmy piękny, przytulny dom, który przypomina nam wakacyjne klimaty. Najciekawsze inspiracje przeczytałyśmy na poniższej stronie którą serdecznie polecam.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,