To znowu jest popularne, fototapety wracają do naszych mieszkań i wyglądają pięknie

Projektowanie ciekawych wnętrz to niełatwe zadanie, potrzebujące zastosowania ładnych, a zarazem oryginalnych i nieszablonowych rozwiązań. Każdy pragnie, aby to właśnie jego mieszkanie okazało się niezwykłe i bardzo eleganckie, budziło zachwyt w odwiedzających gościach. Równocześnie poszukuje się rozwiązań, które można stosować na lata i cały czas będą modne i popularne. Właśnie takim produktem wykończeniowym okazują się fototapety, które obecnie przeżywają swą drugą młodość.

fototapeta

Źródło: demur.pl
Czy to będzie eleganckie?

Niektórym osobom fototapety kojarzą się z klasycznymi widokami ośnieżonych szczytów, pięknych wodospadów albo kwiecistych ogrodów – właśnie tak przedstawiał się katalog fototapet pod koniec ubiegłego stulecia. W niemal każdym mieszkaniu spotykało się podobne motywy w formie wielkich obrazów na główną ścianę, zazwyczaj zdobiących pokoje gościnne i sypialnie. Dziś fototapeta wraca w całkiem nowej postaci, odświeżona, odnowiona oraz dostępna w bardzo szerokim oraz interesującym asortymencie. Może pochwalić się też wysokogatunkowym wykonaniem oraz trwałością, zatem optymalnie pasuje do współczesnych mieszkań – ciekawy artykuł.

Do gabinetu, sypialni dziecka i korytarza

Fototapety bywają z powodzeniem stosowane we wszystkich pomieszczeniach w domu, starczy jedynie dopasować właściwy wzór, by cieszyć się fantastycznym efektem. Współczesna oferta fototapet bywa tak zróżnicowana, iż nie ma konieczności już decydować się na oklepane widoczki. To mnóstwo wzorów i deseni, motywów roślinnych i interesujących nawiązań do dzieł sztuki, więc każdy bez kłopotu odnajdzie produkt doskonały dla swego wnętrza. Powodzeniem cieszą się chociażby fototapety mapa świata, które zastosowane w gabinetach lub sypialniach dzieci, mogą być przydatne przy pracy oraz nauce.

komplet mebli w salonie

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Sielski nastrój w salonie

W wypadku osób, które pragną wprowadzić w swoim mieszkaniu spokojny oraz kojący nastrój, optymalnie sprawdzi się fototapeta las lub obraz z odmiennym roślinnym wzorem.

Zajrzyj do opisu, który umieściliśmy pod tym linkiem i czytaj więcej olejki naturalne na ten temat, który na pewno Cię zaciekawił. Nie wahaj się!

Takie desenie przeważnie stosowane są w salonach i pokojach gościnnych, niemniej świetnie pasują także do sypialni. Skąpane w zieleni drzewa pozwalają doskonale się wyciszać, kiedy jednak potrzebujemy mocniejszego akcentu, mamy możliwość zdecydować się na obraz jesiennych drzew – bądź na czasie.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,