Jak w prosty sposób stworzyć łazienkę w stylu retro?

Marzysz o łazience zaaranżowana w klasycznym stylu? Szukasz ceramiki inspirowanej retro wzornictwem? Z pewnością spodoba Ci się oferta producenta Kerasan.

Firma Kerasan jest obecna na rynku już od 1960 roku, została utworzona w Civita Castellana, które stanowi największe zagłębie ceramiki we Włoszech. Aktualnie Kerasan jest częścią grupy kapitałowej Colamedici. Włoski twórca ceramiki sanitarnej oferuje znakomitą jakość wykonania swych produktów co sprawia, że marka Kerasan jest dzisiaj obecna na wielu międzynarodowych rynkach. Fabryka Kerasan zajmuje obecnie powierzchnię 14 tysięcy m2. Firma przedstawia swe projekty (zobacz projektant wnętrz warszawa) także na największych targach branżowych. W ofercie Kerasan znajduje się zarówna ceramika w stylu nowoczesnym i retro. To właśnie ta druga linia ceramicznych produktów najbardziej kojarzy się z marką Kerasan.
ceramika kerasan
kafelki do łazienki

Autor: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura
Linia retro ceramiki jest klasyczna i wyrafinowana. Ceramika łazienkowa w takim stylu w dużej mierze wpływa na oryginalność aranżacji i nadaje piękny wygląd całemu wnętrzu. Linia Retro Kerasan jest przede wszystkim stworzona dla klasycznych ustawień. Chętnie wybierana jest do łazienek prywatnych, jak również hoteli oraz SPA. Nierzadko stosowana jest także do renowacji budynków. Warto zwrócić uwagę, że Kerasan doskonale łączy styl retro z nowoczesnymi rozwiązaniami, proponując na przykład podwieszane miski WC w różnych wersjach Kolorystycznych – oprócz standardowego koloru białego, są również dostępne polerowany czarny oraz czarny mat.

Do wyposażenia z ceramiki Kerasan w stylu retro rewelacyjnie pasują czarno-białe kafelki do łazienki, ale także płytki w naturalnych odcieniach brązów i beży oraz wykończenia z naturalnego kamienia.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,